aktualizacja 

Wstrząsające kulisy. Tak zabił byłą żonę. Później wyskoczył z wieżowca

4

77-latek nie mógł pogodzić się z tym, że jego była żona układa sobie życie na nowo. Najpierw zabił 70-latkę, a później rzucił się z wieżowca, popełniając samobójstwo.

Wstrząsające kulisy. Tak zabił byłą żonę. Później wyskoczył z wieżowca
Policja [zdjęcie ilustracyjne] (Pixabay)

Te dramatyczne wydarzenia wstrząsnęły Zieloną Górą. Chyba nikt nie przypuszczał, że wspólne mieszkanie byłego małżeństwa zakończy się tak olbrzymią tragedią.

"Super Express" relacjonuje, że 77-letni Aleksander M. nie mógł znieść tego, że jego była żona układa sobie życie na nowo. Janina M. wychodziła z domu, a gdy wracała, to tryskała pozytywną energią. To bardzo mocno irytowało mężczyznę. Nie potrafił się z tym pogodzić.

Zielona Góra. Tak zamordował żonę...

Pewnego dnia 77-latkowi puściły nerwy. Nie mógł patrzeć na to, jak jego była żona promienieje. "SE" ujawnia, że zaatakował 70-latkę z dłutem w ręce. Później chwycił jeszcze za tłuczek do mięsa i z całych sił uderzał w kobietę. Nie miała szans na przeżycie...

Na tym jednak nie koniec dramatycznych wydarzeń w jednym z zielonogórskich bloków. Po zamordowaniu byłej małżonki Aleksander M. zdecydował się na koszmarny czyn. Poszedł na wyższe piętro wieżowca i postanowił z niego skoczyć. Spadł na daszek przed blokiem. Upadku nie przeżył.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić