Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Straszliwe zbrodnie. Grozi mu 2750 lat więzienia

136

Amerykańska policja aresztowała 39-latka ze stanu Oregon. Mężczyzna jest podejrzany o to, że dopuścił się kilkuset nadużyć na małej dziewczynce. Kiedy pierwszy raz doszło do przestępstwa, miała zaledwie 6 lat. Mężczyzna może otrzymać karę 2750 lat więzienia.

Straszliwe zbrodnie. Grozi mu 2750 lat więzienia
David McCutcheon miał dopuszczać się nadużyć na dziecko przez lata (Lane County, Ore., Jail) (Lane County, Ore., Jail)

David McCutcheon został aresztowany w ubiegłym tygodniu. Jak podaje "The Sun", 36-latek jest obecnie osadzony w więzieniu hrabstwa Lane w Oregonie. Sprawę rozpatruje prokurator okręgowy.

Podejrzany został przesłuchany przez śledczych z Eugene. Rozmowy z 36-latkiem trwały przez dwa dni, po których nadzór przejęli nad nim funkcjonariusze z miasta Cottage Grove, gdzie dokonywał przestępstw.

Pedofil z Oregonu aresztowany. O co jest podejrzewany?

36-latek miał dopuścić się wieloletniego wykorzystywania małej dziewczynki. "Metro" podaje, że postawiono mu zarzuty 70 przypadków gwałtu, 40 przypadków sodomii oraz 110 przypadków złego traktowania w związku z domniemanymi nadużyciami.

W stanie Oregon za gwałt grozi kara minimum 25 lat pozbawienia wolności. Osoby winne sodomii spędzają w więzieniu co najmniej 8 lat, a w przypadku nadużyć na osobie poniżej 12. roku życia – 25 lat.

David McCutcheon na razie nie przyznaje się do winy. Prokurator – zgodnie z obowiązującym w Oregonie prawem – może podjąć z 36-latkiem negocjacje. "Metro" podaje, że prawdopodobnie urzędnik zaproponuje podejrzanemu oddalenie mniej poważnych zarzutów w zamian za przyznanie się do głównych przestępstw.

Zobacz także: Były policjant zdradza kulisy przesłuchań. "Kłamstwo widać, słychać, a czasem i czuć"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić