Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Straż Graniczna alarmuje. To wyprawiają białoruscy żołnierze

117
Podziel się:

Konflikt migracyjny trwa już od jakiegoś czasu. Imigranci trafiają do Białorusi, skąd próbują przedostać się dalej, co ułatwia im z resztą sama głowa tego kraju, Aleksander Łukaszenka. Tym razem pewne granice zostały przekroczone.

Straż Graniczna alarmuje. To wyprawiają białoruscy żołnierze
Sytuacja na granicy (PAP)

Żołnierze kontra Straż Graniczna

Jak się jednak okazuje, głowa Białorusi ucieka się również do bardziej radykalnych środków. Do walki z polską zaporą Straży Granicznej Łukaszanka zesłał... żołnierzy. O wszystkim poinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W nocy w rejonie m.Czeremcha, żołnierze zaczęli niszczyć tymczasową zaporę graniczą. Wyrywali słupki ogrodzeniowe oraz rozrywali concertinę przy pomocy pojazdu służbowego. Polskie służby były oślepiane wiązkami laserowymi oraz światłem stroboskopowym - czytamy na Twitterze.

W internecie zawrzało. Niektórzy piszą, że to początek wojny.

To już otwarty atak. Polska powinna uruchomić art. 4. Sojuszu Północnoatlantyckiego - pisze jeden z użytkowników.

Nie da się ukryć, że środki Białorusi, by przepchnąć migrantów na Polską stronę są radykalne. Do czego dalej się posuną?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(117)
myślący obywa...
4 miesiące temu
Zagrożeniem dla Białorusi jest Ukaszenka a dla Rosji sam Władimir. Zagrożenia ze strony NATO nie ma , nie było i nigdy nie będzie.
Prawda
7 miesięcy temu
Zapora zdrutu kolczastego, tuż za - z drutu kolczastego pod napieciem, następnie pas pola minowego wzdłuż granicy, powinno co nieco pomoc. No, chyba, że większość z nich to saperzy co by mnie wcale nie zdziwiło. Ale przynajmniej rozpęd by powstrzymało.
Bartosz Górni...
8 miesięcy temu
Panie Generale mądre słowa ..Szkoda tych dzieci rodzin tylko cierpią ich cierpienie bardzo ich boli . Tylko ja tak do polityków tyle pieniędzy na tym świecie jest dla wszystkich by starczyło tylko Człowiek głópi jest i będzie wywyzszał się koto ma to itp i tak wszyscy kiedyś umrzemy to po co ten cały kryzys ,pieniędzy jest pod dostatkiem tylko trzeba pomyśleć i zaplanować jak to zrobić ..Ale to nie nastąpi za naszego rządu śmiesznego bo tam tych pieniędzy niema i nie będzie ..Tak do zrozumienia ci ludzie uciekają od wojny oni się boją i chcą żyć także Politycy zastanówcie się nad waszymi postępowaniami tylko się kłócie i Kradniecie taka prawda .A za te cierpienia Które żeście wyrządzili Narodowi i nie tylko odpowiecie też cierpieniem .. Jeszcze raz Szacunek do Pana Panie Generale
Jurant13
8 miesięcy temu
POLSKA JEST NIE UZBROJONA DOSTATECZNIE CZYLI JEST SŁABA LICZMY NA SOJUSZNIKÓW TO BĘDZIE JAK W 1039 ANGLIA I FRANCJA JAK HITLR NIEDOBRAŁ IM SIĘ DO DUPY TO W SPRAWIE POLSKI PALCEM BY NIEKIWLI A PÓŹNIEJ SPRZEDALI STALINOWI CO TERAZ WYMYŚLĄ
Endriu
8 miesięcy temu
Ludzie czy wy nie widzicie jak bezczelnie są naruszone prawa naszej granicy. OBUDZCIE SIĘ.
Endriu
8 miesięcy temu
Trzeba to strzelać nie do cywili ale do tych idiomów z Białorusi
Endriu
8 miesięcy temu
Manipulować mediami to jedno, manipulować ludźmi to drugie LUDZIE WLACZCIE MYŚLENIE. Nie pierwszy raz B......ze wschodu wyłazi butami do Polski .NIE POZWÓLMY BIUROKRACJĄ UNIJNĄ DECYDOWAĆ O LOSACH POLSKI . NO BEZ JAJ POLACY ?.
Endriu
8 miesięcy temu
Stop. Na to i Unia Europejska ściąga daniny gdzie wsparcie i pomoc ? 39 rok ?
BORSII
8 miesięcy temu
Nie kłóćmy się tylko ustalmy na drodze prawnej jak to powinno wyglądać, skoro ktoś tak bardzo płacze i chce ich zaprosić z otwartymi ramionami do naszego kraju, to powinniśmy mu to umożliwić. Takie osoby powinny podpisywać umowy pod rygorem karnym, że zobowiązują się przyjąć stosowną ilość osób, ale nie na koszt państwa tylko własny i we własnych domach, zobaczylibyśmy ilu wtedy byłoby tych "pokojowych aktywistów", co płaczą za rozjechaną żabką na ulicy, a swojemu sąsiadowi-Polakowi nóż w plecy by wsadzili. W Polsce też jest mnogo biednych bezdomnych ludzi, pomóżcie im w pierwszej kolejności, bo to są wasi bracia zrodzeni z jednego NARODU.
Guma 87
8 miesięcy temu
Kibiców puścić będzie spokoj
Eliza
8 miesięcy temu
Dziękujemy obrońcom naszych granic.
Gghj
8 miesięcy temu
Wypychają dzieci przed siebie hańba ..dziećmi się zasłaniaja bo wiedza że wzbudza litość wśród pożytecznych idiotów z Polski
Kgcc
8 miesięcy temu
Polskie służby ..Dziękujemy Wam
Ania
8 miesięcy temu
Lać woda nie cackac się skoro oni rzucają w polskie służby kamieniami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić