Świąteczny cud? W to, co się wydarzyło, trudno było im uwierzyć

31

Kot, który wabi się Biscuit, pewnego dnia zniknął. Przez 14 miesięcy nie wracał do domu, do swoich stęsknionych, zaniepokojonych właścicieli, którzy podejrzewali, że został porwany. I choć szanse na szczęśliwe zakończenie były nikłe, nie tracili nadziei. Tymczasem przed Świętami Bożego Narodzenia wydarzył się prawdziwy cud! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Świąteczny cud? W to, co się wydarzyło, trudno było im uwierzyć
Ukochany kot Biscuit niespodziewanie powrócił do właścicieli! (Facebook, H. Tesner)

Właścicielka Biscuita, kota, który zaginął 14 miesięcy temu (2 października 2020 r.), dosłownie nie mogła uwierzyć, gdy ten nagle się odnalazł. Opublikowała zdjęcia zwierzęcia na grupie, gdzie wcześniej prosiła tych samych użytkowników sieci o pomoc w akcji poszukiwawczej na terenie Beaver County (hrabstwo w USA).

To świąteczny cud - twierdzi Holly Tesner, właścicielka kotka (przytacza serwis theintell.com).

Jak podaje źródło, kluczową rolę w całej akcji poszukiwawczej odegrali pracownicy i wolontariusze Animal Finders z Beaver County. Biscuita odnaleziono w Brighton Township, po drugiej stronie rzeki, dokładnie 13 mil od domu (ok. 21 km).

Zguba odnalazła się przed Świętami Bożego Narodzenia. Cud?

Mąż Holly - Todd, a także jej dzieci - Hailey i Caleb, nie mogli uwierzyć w to, że zwierzę się odnalazło. Na szczęście Biscuit był cały i zdrowy. Byli przywiązani do kota, z którym żyli pod jednym dachem 12 lat.

Kiedy wrócił do domu, cała rodzina zadbała o wszystkie jego potrzeby. Oprócz dostarczenia jedzenia i wizyty u weterynarza, zapewniono mu także, a może przede wszystkim, poczucie bezpieczeństwa, którego z pewnością brakowało mu od ponad roku.

Internauci często komentowali tę niewiarygodną historię, idealnie nadającą się do opowiedzenia na święta.

To cud, też tak uważam. Piękny kotek - uważa internautka.
Niesamowita historia! Aż ciężko uwierzyć. Super, że Biscuit jest znowu z Wami - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić