Sześcioraczki mają już 2 lata. Zdjęcie z wakacji hitem sieci

188

Sześcioraczki z Tylmanowej rosną jak na drożdżach. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia rodzeństwa, które spędza wakacje nad morzem. Wielu internautów zwróciło uwagę na to, jak bardzo dzieci zmieniły się od momentu urodzenia.

Sześcioraczki mają już 2 lata. Zdjęcie z wakacji hitem sieci
Sześcioraczki skradły serca wielu Polaków (Instagram)

Sześcioraczki urodziły się 20 maja 2019 roku. Kaja, Malwina, Nela, Zosia, Filip oraz Tymon od pierwszego dnia życia zyskali ogólnopolski rozgłos i sympatię wielu Polaków. Widząc to zainteresowanie, rodzice postanowili relacjonować życie wyjątkowych pociech w mediach społecznościowych.

Sześcioraczki po raz kolejny skradły serca internautów. Tym razem na Instagramie pokazano, jak rodzeństwo wypoczywa nad polskim morzem. Na fotografii widać dziewczynki ubrane w jednakowe białe sukienki i chłopców w różniących się od siebie koszulkach. Rodzice zadbali również, aby ich pociechy miały wspólny element garderoby, którym okazały się niebieskie czapki na głowie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fotografia spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. Wielu podziwiało rodziców, którzy podjęli się trudnego zadania, jakim był wyjazd nad morze z siedmiorgiem dzieci. Komentujący przekazali im również wiele życzeń udanego wypoczynku. Niektórzy zauważyli nawet, że jedna z dziewczynek wygląda na fotografii, jakby pilnowała rodzeństwa.

Malwinko brawo, wspaniale gonisz rodzeństwo. Jesteś wielka - napisała jedna z internautek.
Łał i to jest wyczyn przejechać całą Polskę z 7 maluchów - skomentowała użytkowniczka Instagrama.
Zobacz także: Pierwszy raport komisji ds. pedofilii. Ks. Isakowicz-Zaleski: Zaniedbania są wieloletnie
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić