Szkoła odkryła nagie zdjęcia nauczycielki. Niesamowity finał historii

334

Nauczycielka z Północnej Karoliny w USA wyleciała z pracy po tym, jak ujawniono, że publikuje nagie zdjęcia na portalu "OnlyFans". Pensję nauczycielki powiększyła teraz kilkukrotnie.

Szkoła odkryła nagie zdjęcia nauczycielki. Niesamowity finał historii
Od nauczycielki do "gwiazdy" internetu. Postawiła na gorące zdjęcia (Instagram)

Kiedy nauczycielka historii Amy Kupps została poproszona przez dyrektora szkoły o udział w spotkaniu, wiedziała, że będzie miała kłopoty. Na spotkaniu zarządu zostały przedstawione... jej gorące zdjęcia z popularnego portalu dla dorosłych "OnlyFans".

To było sprzeczne z kodeksem moralnym szkoły, dlatego w trybie pilnym została zawieszona. Sama Kupps nie miała nic na swoją obronę. Przyznała się do winy i sama postanowiła odejść dla dobra szkoły. Wcześniej Amerykanka uczyła historii młodzież w wieku 13 i 14 lat.

Nie wstydziłam się dalej tego robić, ale byłam tak mocno upokorzona. Czułam, że nie mam innego wyjścia jak tylko zrezygnować ze szkoły - powiedziała piękna brunetka.

Donos do szkoły był sprawką jej byłego męża Teodora, któremu od dawna nie podobało się zainteresowanie, jakie zwracali na nią inni mężczyźni. Jego zazdrość była jednym z głównych powodów ich rozwodu w 2020 roku.

32-latka stała się bogata

Początkowo Amy była zdruzgotana odejściem ze szkoły, jednak... wszystko zmieniło od momentu, zobaczyła swój stan konta. Szybko okazało się, że pensja nauczyciela nijak ma się do aktywności na platformie internetowej OnlyFans.

Jak czytamy na nypost, była nauczycielka dzięki znanemu portalowi zarobiła w niecałe dwa lata ponad 150 tysięcy dolarów. Miesięcznie zarabia teraz około 25 tysięcy dolarów.

Zobacz także: Mocne wystąpienie Szydło w PE. Jest riposta
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić