+18
UWAGA!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Szok w Wielkopolsce. Internauci oburzeni: "Jadłam tam nieraz"

197

W jednej z pizzerii w Wielkopolsce doszło do oburzającego wybryku. Na opublikowanym na portalu randkowym nagraniu widać, jak kucharz odbywa stosunek seksualny z ciastem na pizzę. Klienci są oburzeni zachowaniem pracownika restauracji, a sprawą ma się zająć sanepid.

Szok w Wielkopolsce. Internauci oburzeni: "Jadłam tam nieraz"
Pracownik pizzerii w niecodzienny sposób "ugniatał" ciasto (Facebook)

W pizzerii "Mefisto" w Murowanej Goślinie doszło do scen niczym z kultowej komedii "American Pie". Tylko, że w tym przypadku nie było wcale zabawnie. Okazało się bowiem, że jeden z pracowników restauracji postanowił "ugnieść" ciasto intymną częścią swojego ciała.

Ugniatał ciasto w niecodzienny sposób. Sprawą ma zająć się sanepid

Nagranie ze zdarzenia opublikowano w serwisie randkowym. Widać na nim nagiego mężczyznę oraz leżące na stole za nim ciasto na pizzę. W pewnym momencie pracownik pizzerii podchodzi do ciasta i zaczyna się nim zadowalać.

Konto pizzerii, której pracownik miał dopuścić się tego wybryku, zostało już skasowane. Lokal do tej pory nie odniósł się do sprawy. Nie wiadomo, czy ciasto, którego użył mężczyzna do czynności seksualnych trafiło do klientów.

Poznański sanepid twierdzi, że do tej pory nie wpłynęło do nich zgłoszenie w tej sprawie. Rzeczniczka placówki Cyryla Frankowska-Staszewska poinformowała jednak, że inspektorzy mogą wszcząć kontrolę w lokalu związaną z obostrzeniami epidemicznymi i przestrzeganiem przepisów sanitarnych. W razie stwierdzenia naruszenia restauracji prawa grozić może mandat.

Internauci oburzeni. "Jadłam tam nieraz"

Klienci pizzerii są oburzeni i wstrząśnięci tym zdarzeniem. Podkreślają, że zachowanie pracownika pizzerii było niedopuszczalne. Cała sytuacja wydaje się mocno absurdalna.

Jadłam tam nieraz, niedobrze mi – napisała jedna z internautek.

Pani Anna zapowiedziała, że sprawa z pewnością zostanie zgłoszona odpowiednim służbom.

Właściciel tej pizzerii odpowie za wybryki swojego pracownika. (…) Jak można, za przeproszeniem, bzykać ciasto do pizzy, które jest sprzedawane klientom z naszego miasteczka? – pyta z oburzeniem.

Obejrzyj także: Córka burmistrza sobie nagrabiła. Samochodem w pizzerię

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić