Kobieta dopuściła się seksu przed ślubem. Szokujące sceny w Indonezji

201

W Indonezji w skrajnie konserwatywnej prowincji Aceh kolejna osoba została publicznie wychłostana. Kobieta, którą skazano na 100 batów za przedmałżeński seks, nie wytrzymała. Zemdlała w trakcie wykonywania kary.

Kobieta dopuściła się seksu przed ślubem. Szokujące sceny w Indonezji
Kobieta zemdlała w trakcie wykonywania kary. (YouTube, Newsflash)

Do sieci trafiło szokujące nagranie z publicznego wykonywania kary chłosty w Indonezji. Kobieta została skazana na 100 batów za przedmałżeński seks. Wszystkich uderzeń jednak nie wytrzymała.

100 batów za przedmałżeński seks

W pewnym momencie kobieta nie wytrzymała i zemdlała. Urzędnicy, którzy byli wtedy obecni, szybko do niej podbiegli i próbowali ocucić. Wycieńczona kobieta została zniesiona z podestu, na którym wymierzano baty.

Karę otrzymał także partner kobiety i mężczyzna, który udostępniał parze miejsce do schadzek. Tego samego dnia również otrzymali po 100 batów.

Na publicznym wykonywaniu kary pojawiło się wielu okolicznych mieszkańców. Niektórzy nagrywali zdarzeniem telefonem lub robili zdjęcia. Podobne kary mają miejsce stosunkowo często.

Prowincja Aceh jest skrajnie konserwatywna i obowiązuje tam prawo szariatu. Na karę chłosty można zostać skazanym m.in. za picie alkoholu, hazard, seks pozamałżeński czy homoseksualizm. Często kara chłosty idzie w parze z karą pozbawienia wolności.

Zobacz także: Raport o pedofilii w Kościele. Jakie kary dla przestępców seksualnych?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić