aktualizacja 

Szokujące przesłuchanie w Elblągu. 18-latka wszystko nagrała

674

18-latka nagrała swoje przesłuchanie na Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. To jak zwracali się do niej funkcjonariusze jest szokujące. "Myślisz, że przyszłaś tutaj i będziesz nas wk.... od samego rana" - mówili do dziewczyny stróże prawa.

Szokujące przesłuchanie w Elblągu. 18-latka wszystko nagrała
Policjanci wezwali 18-latkę na świadka. (Policja)

18-latka została wezwana przez policję jako świadek w sprawie uszkodzenia taksówki. W marcu tego roku młoda kobieta wracała ze znajomymi z imprezy. W pewnym momencie między grupą młodzieży a taksówkarzem doszło do ostrej wymiany zdań. Jeden z kolegów 18-latki w przypływie złości uszkodził auto.

Policja wyzywała świadka

Wrócił w kierunku samochodu, uderzył pięścią w drzwi auta i… odszedł. Doprowadził w ten sposób do uszkodzenia, które ze względu na wartość powstałej szkody (powyżej 500 zł) wypełnia znamiona przestępstwa - przekazuje policja w Elblągu.

18-latka została wezwana na komendę w charakterze świadka. Kiedy jednak dotarła na miejsce policjanci traktowali ją jakby to ona była przestępcą. Dowodem jest nagranie, które opublikował portel.pl.

Myślisz, że przyszłaś tutaj i będziesz nas wk.. od samego rana (...) 18-letnia gówniara będzie nam mówić, że się nachlała i nic nie pamięta! - słychać na nagraniu.

18-latka złożyła w Prokuraturze Rejonowej w Elblągu zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień przez elbląskich policjantów. Elbląska policja zdążyła już zareagować. Wydano w tej sprawie oświadczenie.

Komendant Miejski Policji w Elblągu 6 czerwca w oparciu o przepisy Ustawy o Policji zlecił przeprowadzenie czynności wyjaśniających dotyczących opisywanej sytuacji w celu rzetelnego zbadania i wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy - przekazał elbląskiej gazecie oficer prasowy KMP w Elblągu kom. Krzysztof Nowacki.
Zobacz także: Skandalicznie przesłuchanie w elbląskiej komendzie. Mamy nagranie
Zobacz także: Małgorzata Rozenek już szykuje się na warszawską Paradę Równości
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić