Szokujące wpisy na profilu prezydenta Olsztyna. Jest oświadczenie

3

W sobotę na koncie prezydenta Olsztyna pojawiły się zaskakujące wpisy. "No walnął w drzewo. I co? Niech rzuci kamieniem każdy, kto w życiu nie uderzył w drzewo po pijaku" - miał napisać na Twitterze Piotr Grzymowicz. Teraz wydał w tej sprawie oświadczenie. Okazuje się, że nie były to jego słowa.

Szokujące wpisy na profilu prezydenta Olsztyna. Jest oświadczenie
Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz (PAP, Tomasz Waszczuk)

28 października w Olsztynie doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy. 36-latek jechał pod prąd, wjechał do rowu, a następnie uderzyło w drzewo. Media donosiły, że sprawcą zdarzenia miał być rzekomo syn prezydenta Olsztyna.

W sobotę na Twitterze Piotra Grzymowicza pojawiły się szokujące wpisy. Polityk w szyderczy sposób miał komentować wypadek.

No walnął w drzewo i co? Niech rzuci kamieniem każdy, kto nie uderzył w drzewo po pijaku - brzmiał jeden ze wpisów.
Tak! Drzewo, które zostało uszkodzone, się włamało! - czyztamy w innym.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szokujące wpisy na Twitterze. Konto prezydenta Olsztyna zostało zhakowane?

W niedzielę prezydent Olsztyna wydał w tej sprawie oświadczenie. Przekazał, że jego konto na Twitterze zostało zhakowane. Grzymowicz skierował sprawę na policję.

UWAGA! Z przykrością informuję, że w związku z wczorajszym włamaniem na moje konto na Twitterze, zmuszony byłem do jego czasowego zablokowania. Na komunikatorze, pod moim nazwiskiem umieszczono treści, których nie byłem autorem i z którymi się w żadnym stopniu nie utożsamiam. Sprawę zgłaszam organom ścigania. Za zaistniałą sytuację przepraszam - napisał na Facebooku prezydent Olsztyna.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zobacz także: Co z Kaczyńskim? Rzecznik rządu uspokaja

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić