o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Szymon Hołownia nie chce do PO. Wymownie odpowiedział Borysowi Budce

42
Podziel się

Szymon Hołownia stawia sprawę jasno. Nie chce być częścią Platformy Obywatelskiej i nadal zamierza kontynuować swój autonomiczny projekt. Zaznacza jednak, że jest otwarty na współpracę z PO.

Szymon Hołownia nie chce do PO. Wymownie odpowiedział Borysowi Budce
Hołownia nie chce do PO (Getty Images)
bDfsadCd

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że Szymon Hołownia mógłby wstąpić do Platformy Obywatelskiej. On stanowczo temu zaprzecza. Są pewne zaproszenia od Borysa Budki, lidera PO, ale Hołownia nie zamierza ich przyjmować.

Szymon Hołownia wszystko wyjaśnia w obszernym wpisie na Facebooku. Podkreśla, że współpraca jego ruchu z Platformą Obywatelską jest możliwa, ale wyłącznie wtedy, gdy "będzie nam po drodze".

Chętnie też podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami w budowaniu ruchu obywatelskiego. A mamy większe, bo nasz ruch tworzy już kilkanaście tysięcy aktywistów, nawet na poziomie powiatów - zaznacza Szymon Hołownia.
bDfsadCf

Wyniki wyborów 2020. Szymon Hołownia mówi o "wielkim, milczącym uczestniku II tury"

"Chcemy zjednoczonej Polski" - pisze Hołownia

Szymon Hołownia informuje również, że on i osoby, które go popierają, chcą "zjednoczonej Polski". Na sam koniec swojego wpisu zwraca się natomiast raz jeszcze do Borysa Budki.

Słowem: dzwoń, pisz. Do Platformy i jej emanacji - dziękujemy, nie wstąpimy, ale zawsze zainspirujemy, pomożemy, podzielimy się doświadczeniem. My, w Polsce 2050, mamy tysiące wspaniałych ludzi. A to skarb. A jak ktoś ma skarb, nie powinien budować wyższego muru, a dłuższy stół. Czy ktoś przyjdzie z lewej, czy z prawej - nakarmimy. Bo na tym polega naprawdę obywatelska polityka - kończy Hołownia.
bDfsadCl

Czytaj także:

bDfsadCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Mariusz
3 miesiące temu
Panie Hołownia dosyć kręcenia, w wyborach poparł pan platformę czyli Trzaskowskiego. Trzeba było wstrzymać się z poparciem kogokolwiek a nie teraz kota ogonem odwracać.
rosomak43
3 miesiące temu
Hołownia niech w końcu zdobędzie jakiś zawód i weźmie się do uczciwej pracy.
puszka
3 miesiące temu
pandory TVN otwarta
bDfsadCH
Beka
3 miesiące temu
Szymon nie placz🤣
Helena
3 miesiące temu
A budka na to nie możliwe 🤪
Najnowsze komentarze (42)
mila
3 miesiące temu
Panie Hołownia, na jesień w telewizji będzie mam talent tam panu to lepiej wychodzi zmien pan swoją partie
TAK!
3 miesiące temu
jedno wielkie NIC !
!niewiadomo
3 miesiące temu
kto to?
zjawa
3 miesiące temu
Po komentarzach widać ze zjednoczyć polaków to graniczy z cudem he he.
Wodzirej
3 miesiące temu
Kandydat TVN u zawsze był za platformą. Jego jedynym celem było odebranie części konserwatywnego elektoratu dlatego go tvn wystawil
bis
3 miesiące temu
pan mnie oszukał panie Hołownia, głosowałem na pana bo mówił pan o konieczności odpolitycznienia urzędu Prezydenta, a potem poparł pan jednego z funkcjonariuszy partyjnych, bo obydwaj kandydaci bez wątpienia są takowymi
Rysiek
3 miesiące temu
Chłopie "zmień prace, weź kredyt" i zacznij zarabiać uczciwie pieniądze.
stanek
3 miesiące temu
Janusz Palikot to jedyny człowiek który mógł zmienic Polskę na lepszą, ale niestety ludzie mu nie dali szansy.
bDfsadCz
osa,,,
3 miesiące temu
MOZNA POWIEDZIEC ,ZE NA JEDNYM KONIU JADA -- ELEKTORAT PO moze wybierac , czy BUDKA czy HOŁOWNIA a do reszty nie przemawiacie , ONI maja BOSAKA , PIS , PRAWICE --- jak widac w jednym miejscu stoicie , pewnie ludzie młodzi pójda za Hołownia ale stare wyjadacze zostana przy PO --PRZEGRANYMI NIKT SIE NIE INTERESUJE , KTO IDZIE Z WYGRANYMI WYGRYWA A KTO Z PRZEGRANYMI PRZEGRYWA --TAKIE JEST PRAWO NATURY
sdgah
3 miesiące temu
Drugi Petru, który udaje niezależnego
wednesday
3 miesiące temu
Czyli mówiąc inaczej, tera sprzeda się każdemu. I tym z lewej i tym z prawej, każdemu kto siądzie przy jego stole i coś mu zaproponuje.
Realista
3 miesiące temu
Oj Szymuś, Szymuś. Jeżeli myślisz, że ugrasz coś w polityce to się bardzo rozczarujesz. Jesteś za cienki. Skończysz jak Palikot lub w najlepszym wypadku jak Kukiz. Wracaj do TVN.
Konrad
3 miesiące temu
"Nie chcem ale muszem "
Riki
3 miesiące temu
Ten jego ruch jak i holowania zniknie w przeciągu 6 miesięcy jak nowoczesna wiosna Kukiz itp itd sam holowania może do PO pójdzie i tyle z niego będzie. Już nie takie kozaki były z większym poparciem ale to tylko chwilowe zawirowania
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić