o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Szymon Hołownia zaskakuje. Zdradził, co zrobi jeśli wygra wybory prezydenckie

251
Podziel się

Szymon Hołownia w niezwykle szybkim tempie zyskuje poparcie w sondażach wyborczych. "Słupek" z jego wynikiem rośnie najszybciej spośród wszystkich pozostałych osób walczących o fotel. Kandydat na prezydenta zaskoczył jednak swoją ostatnią deklaracją.

Szymon Hołownia zaskakuje. Zdradził, co zrobi jeśli wygra wybory prezydenckie
(PAP)
bDgkSNRx

Szymon Hołownia z rosnącym poparciem. W zależności od firmy przeprowadzającej sondaż wyborczy, Szymon Hołownia znajduje się aktualnie na drugim bądź trzecim (za Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem) miejscu w wyścigu o fotel prezydenta RP. Każde badanie potwierdza jednak pewną prawidłowość - dynamika wzrostu poparcia dla niezależnego kandydata jest zdecydowanie najszybsza spośród wszystkich pozostałych polityków.

W swoich wystąpieniach Hołownia krytykuje to, co dzieje się wokół nadchodzących wyborów prezydenckich. Uznał, że aktualnie znajdujemy się w sytuacji, w której "musimy patrzeć na to, co ci wariaci, bo trudno tu powiedzieć inaczej, ustrojowi robią w tej chwili dzień po dniu". Jest on również doskonale świadomy, że legitymacja prezydenta po wygraniu nadchodzących wyborów, będzie tak naprawdę żadna.

bDgkSNRz

Wybory prezydenckie 2020. Hołownia zdradza, co zrobi jako prezydent

Nadal nie wiadomo, w jakiej formie przeprowadzone zostaną nadchodzące wybory. Kandydaci przekonują jednak, że bez względu na formę ich ważność będzie przedmiotem dyskusji na wiele nadchodzących lat. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że nie da się ich przeprowadzić w sposób rzetelny. Szymon Hołownia wyraził jasną deklarację, co zamierza zrobić, jeżeli uda mu się wygrać w majowych wyborach.

Prezydentem Polski zostanę dopiero, jak wygram uczciwe wybory. Chciałbym doprowadzić do sytuacji, w której zyskałbym realne narzędzia do tego, żeby zmienić prawo wyborcze w Polsce na obowiązujące w uczciwy sposób. Wtedy złożę ten urząd, który uzyskałem w wyborach budzących moje wątpliwości w pierwszej możliwej chwili, kiedy prawo wyborcze będzie znowu prawem demokratycznego państwa i wygram jeszcze raz w wyborach, które będą uczciwe - zapewnił Hołownia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDgkSNRF

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDgkSNSa
KOMENTARZE
(251)
afrykaner
6 miesięcy temu
powinien zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem i odseparować kościół od państwa.
George
6 miesięcy temu
Tak krytykujecie Holownie... To znaczy ze wolicie zeby taki Duda zostal prezydentem ?
Że jak
6 miesięcy temu
Na tą chwilę nie ma lepszego kandydatka. Kamysz był by nie zły gdyby się tak nie chwiał w prawo i tego kukiza to gubi go....Hołownia jest normalnym młodym człowiekiem widzacym potrzeby narodu. I przedewszystkim NIE fanatyk!!!!!!
bDgkSNSb
zołza
6 miesięcy temu
Może być czarnym koniem tych wyborów.
majka
6 miesięcy temu
ludzie jest majówka ,,,,,,,,cieszmy się ,że jest maj
Najnowsze komentarze (251)
polo40
4 miesiące temu
Ta żona Prezydenta po co mu taka kobieta co od 30 lat w ukryciu rujnowała nasz kraj i udaje że jest niewinna powinna odejść od Dudy i wrócić na zachód do swoich rodaków.Ona Psuje mu opinie bez tej kobiety by od razu by wygrał by wybory a tu porażka bo ona stoi na przeszkodzie na wygrana w wyborach a on powinien znaleźć inna polkę co ma prawdziwe polskie korzenie imię polskie lub imiona hebrajskich i słowiańskie
Renata
5 miesięcy temu
Popieram..... Nowe myślenie i...
Marek
6 miesięcy temu
Przeciez to religijna prawica. Nastepny polski jezusik. Sluga Rydzyka. Tak czy inaczej Polska zostanie panstwem wyznaniowym. Ciemnogrod.
swiaaaa
6 miesięcy temu
To straszne ile nienawiści i jadu w tych komentarzach. Polacy dlaczego nie potraficie w szacunkiem i godnością podchodzić do każdego tematu. Człowiekiem zawładnął pieniądz i władza. Bóg zsyła kary na ludzkość, bo jego cierpliwość się skończyła.
Klara
6 miesięcy temu
Obecny prezydent Duda jest najlepszy.
Ajanie
6 miesięcy temu
Bogaty chłop, jest.
Marcin
6 miesięcy temu
To zwykły słup a żaden niezależny kandydat jest tylko kreowany na takiego a ludzie dają się na to nabierać.On ma gwarantować to co było przed 2015 rokiem czyli interesy wsi
Obserwator
6 miesięcy temu
Czy wy wszyscy nie widzicie że nie ma na kogo głosować. To wybór między dżumą a cholerą, kogokolwiek wybierzecie będzie źle. Czy to do was nie dociera ?.
bDgkSNRT
Kazek
6 miesięcy temu
Niech Hołownia na początek ogarnie swoje śmierdzące skarpety, uzupełni wykształcenie i nie udaje głupa.
edii
6 miesięcy temu
Przekonalby mnie kazdy z kandydatow jakby powiedzial ze Notarialenie zrzeknie sie wynagrodzenia chociaby przez 2 lata.
gosc
6 miesięcy temu
Jednym slowem reasumując Szymon ...KABARECIARZ
err
6 miesięcy temu
Nie zaglosuje na niego. Szymon Hołownia zaskakuje. Zdradził, co zrobi jeśli wygra wybory prezydenckie. Pewno kaze mowic Panu Marcinowi Prokopowi,ktorego lubie na Panie Prezydencie.
gosia
6 miesięcy temu
Brawo Szymon
xxxx
6 miesięcy temu
Poparcie rośnie bo POżydy przechodzą najego strone bo nie bedo głosować na pustata schetyny a być za kamyszem to wielka poracha.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić