Tajemnica jajka niespodzianki rozwiązana? Internauci wstrzymali oddech

44

Każde dziecko uwielbiające jajka Kinder Niespodzianka liczy, że znajdzie w środku figurkę z aktualnej kolekcji. W internecie co jakiś czas pojawia się wiadomość o rzekomym sposobie na sprawdzenie zawartości przed zakupem. Niestety musimy rozczarować wszystkich fanów "kinderków".

Tajemnica jajka niespodzianki rozwiązana? Internauci wstrzymali oddech
Tajemnica jajka niespodzianki rozwiązana? (Facebook)

Informacja o sposobie, w jaki można znaleźć jajka z zabawką z kolekcji, pojawiła się na profilu Psychologia Sprzedaży na Facebooku. Autor postu dowodził, że znajdują się one w egzemplarzach, w których pod kodem kreskowym widnieją literki "DF".

Chodzi konkretnie o znaki umieszczone pod kodem kreskowym. Skrót #DF > w jajku znajduje się zabawka z kolekcji. Litery #DFB > w środku jest coś mało interesującego – czytamy na stronie Psychologia Sprzedaży.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kinder Niespodzianka. Oznaczenia na etykiecie to legenda miejska

Wielu obserwatorów profilu na Facebooku przyjęło informację z entuzjazmem. Inni półżartem wyrażali żal, że poznali ten sekret już jako osoby dorosłe. Niestety, szybko okazało się, że informacja nie jest zgodna z prawdą – przynajmniej w przypadku polskich egzemplarzy Kinder Niespodzianki.

Ta historia krąży w internecie od wielu lat i niestety - nie ma w Polsce takich oznaczeń. Mogę was zapewnić, że to zmieniłoby moje życie i sprawdzałem to już dawno temu - powiedział redakcji o2.pl Mateusz, ojciec 2-latka i 4-latki.

Internauci komentujący post potwierdzają te smutne wieści. Niektórzy z użytkowników Facebooka wstawili nawet własnoręcznie wykonane zdjęcie nowo zakupionych jajek Kinder Niespodzianka. Tym samym udowodnili, że w przypadku polskich słodyczy oznaczenia wyglądają zupełnie inaczej.

Informacja chyba już nieaktualna Tak się składa, że akurat mam dwa jajka dziś zakupione i oznaczenia są inne - napisała jedna z komentujących.
Zobacz także: Zobacz też: Cała prawda o żelkach
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić