Śmierć na kwarantannie. Nie żyje 19-latek z Kędzierzyna-Koźla

625

Strażacy z Kędzierzyna-Koźla dokonali dramatycznego odkrycia. W jednym z mieszkań znaleźli leżące w wannie ciało 19-latka. Chłopak od kilku dni przebywał na kwarantannie.

Śmierć na kwarantannie. Nie żyje 19-latek z Kędzierzyna-Koźla
Strażacy znaleźli ciało 19-latka. Zdj. ilustracyjne (KP PSP, Kędzierzyn Koźle)

Dramat w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie). W poniedziałek służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o 19-letnim mieszkańcu, z którym bliscy od kilku dni nie mieli kontaktu - podaje "Radio Opole".

19-latek leżał w wannie

Do wskazanego miejsca wysłano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy przy pomocy drabiny próbowali dostać się do mieszkania chłopaka. Przed okno dostrzegli, że nastolatek leży w wannie wypełnionej wodą.

U młodego mężczyzny kilka dni wcześniej stwierdzono zakażenie koronawirusem i przebywał on na kwarantannie. Z tego względu ratownicy weszli do mieszkania w kombinezonach ochronnych. Po wkroczeniu do łazienki 19-latka zorientowali się, że doszło do najgorszego.

Niestety chłopak już nie żył. Strażacy, podejrzewając, że mogło dojść do zatrucia czadem, sprawdzili, czy w mieszkaniu wydobywa się tlenek węgla. Urządzenia pomiarowe jednak nie wykazały jego obecności.

Jak na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci 19-latka. Policja pod nadzorem prokuratura będzie ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zobacz także: "To żenujące". Burza po konferencji Niedzielskiego
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić