Tajemnicze zniknięcie 19-latki z USA. Imprezowała na łodzi

W USA trwają poszukiwania 19-letniej Marly Kinney z Kentucky, która zniknęła podczas spotkania z przyjaciółmi na łodzi na jeziorze Grayson. Jak podaje "New York Post", dziewczyna miała wejść do wody, by skorzystać z toalety.

19-latka z USA zniknęła.19-latka z USA zniknęła.
Źródło zdjęć: © X
Mateusz Kaluga

Zaginięcie zgłoszono po tym, jak Kinney spędzała środowe popołudnie na łodzi na jeziorze Grayson w hrabstwie Carter (stan Kentucky). Według relacji przytaczanych przez "NYPost" na łodzi było co najmniej 10 jej znajomych.

Służby przekazały, że ostatni raz widziano ją ok. godz. 16 w środę. Problemem dla śledczych ma być to, że uczestnicy spotkania nie potrafili dokładnie wskazać miejsca na jeziorze, w którym dziewczyna opuściła jednostkę.

Kinney miała zejść z łodzi do wody, by skorzystać z toalety. W początkowej fazie nikt z grupy nie zauważył, że 19-latka zniknęła.

Policja prowadzi poszukiwania na jeziorze oraz w pobliżu okolicznych brzegów we wschodniej części stanu. Działania prowadzone są też na lądzie.

W akcji wykorzystuje się m.in. sonar, zespoły z psami oraz drony wyposażone w czujniki termiczne. Jednocześnie służby podają niewiele dodatkowych informacji, ponieważ operacja wciąż trwa.

Rodzina zaginionej apeluje o przekazywanie wszelkich sygnałów, które mogą pomóc w ustaleniu jej losu. Kinney ma 165 cm wzrostu i waży 57 kg. Ma czarne włosy. Ostatni raz widziano ją w różowo-pomarańczowo-białym bikini.

Wybrane dla Ciebie