Tak było w Miliczu. Nie do wiary, co się stało podczas finału WOŚP

378

Pogoda sprawiła, że 30. finał WOŚP w Miliczu nie cieszył się dużą popularnością. Z pomocą przyszedł jednak internet. Po nagłośnieniu sprawy licealni wolontariusze zebrali dużą sumę pieniędzy.

Tak było w Miliczu. Nie do wiary, co się stało podczas finału WOŚP
Początkowo wyglądało to na porażkę, ale finał WOŚP w Miliczu zakończył się sukcesem

Sztabowcy WOŚP w Miliczu przeżyli prawdziwy rollercoaster emocji. Fatalne warunki pogodowe sprawiły, że 30. finał WOŚP trzeba było przenieść do licealnej auli. Pomimo wielu ciekawych propozycji impreza nie cieszyła się zainteresowaniem, a parkiet świecił pustkami.

Widok pustej auli zasmucił jednego z mieszkańców Milicza. Mężczyzna postanowił wysłać stamtąd nagranie wideo do Make Life Harder i opisać ten smutny przypadek. Sprawa została niezwłocznie nagłośniona przez popularne konto na Instagramie. Sytuacja zmieniła się jak w kalejdoskopie w zaledwie kilkanaście minut. Internauci zostali zachęceni do wsparcia wirtualnej puszki sztabowców. Po godzinie od zamieszczenia w sieci filmiku pustej sali na ich koncie znalazło się ponad 30 tysięcy złotych.

To, co mogło wyglądać jak porażka, zmieniło się w spektakularny sukces. Wysiłki licealnego sztabu zostały docenione zarówno przez miliczan, jak i internautów z całej Polski. Licznik internetowej skarbonki przekroczył sumę ponad 76 tysięcy złotych (stan na poranek 31 stycznia). Ponadto sztabowcom udało się po brzegi wypełnić puszkę znajdującą się na miejscu i zrealizować wszystkie licytacje.

Szczęśliwy finał

Zapowiadający się nie najlepiej 30.finał WOŚP w Miliczu zakończono z najlepszym wynikiem w historii. Nie dość, że uzbierano dużą sumę, to na koncertach w licealnej auli pojawiło się sporo osób. Organizatorzy nie zapomnieli o społeczności Make Life Harder, która w dużym stopniu przyczyniła się do tego sukcesu. Na koncie sztabu na Instagramie pojawiły się specjalnej podziękowania w formie filmu.

Zobacz także: Apel Morawieckiego do Tuska. "Twardy akt desperacji ze strony pana premiera"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić