Tak Giertych ubrał się w sylwestra. Można pęknąć ze śmiechu

338

Roman Giertych pochwalił się na Twitterze zdjęciem z imprezy sylwestrowej, którą spędził z żoną Barbarą. Były wicepremier złożył wszystkim życzenia i powiedział, że do wykonania fotografii zainspirował go prezydent.

Tak Giertych ubrał się w sylwestra. Można pęknąć ze śmiechu
Roman Giertych z żoną Barbarą. (Twitter.com)

Roman Giertych na sylwestrową zabawę przebrał się za pirata. Jego żona Barbara z kolei za klauna. Pod wspólnym zdjęciem były wicepremier zamieścił noworoczne życzenia.

Roman Giertych składa najlepsze życzenia

Ode mnie i Basi najlepsze życzenia na Nowy Rok dla wszystkich! (Pozazdrościliśmy zdjęcia z nocy PAD i jego małżonce) Ja gotowy do walki w tym roku!

Pod zdjęciem od razu pojawiły się noworoczne życzenia i komplementy. Wiele z nich nawiązywały do obecnej sytuacji politycznej.

Jesteście boscy! Bądź jak Jack Sparrow! Załatw ich! Pozdrawiam i wytrwałości życzę!
Samych sukcesów w walce z PiS, Panie Mecenasie! - czytamy.

Roman Giertych w swoim opisie ironicznie nawiązał do postu prezydenta. Po noworocznym orędziu Andrzej Duda złożył życzenia na Twitterze i pochwalił się zdjęciem, na którym jest z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Oboje mają na twarzach brokatowe okulary i trzymają w dłoniach kieliszki z szampanem.

Drodzy Twitterowicze! Niech ta sylwestrowa noc 2021/2022 będzie dla Was niezapomnianą! Niech 2022 rok przyniesie Wam to, co sobie zaplanowaliście i o czym marzycie. Niech to będzie dobry rok. Dla każdego. Tego Wam życzymy z całego serca! - napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Sekrety szampana. Polacy piją go chętnie na Sylwestra
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić