Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała

634
Podziel się

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Jak wyglądają ich relacje za kulisami? Tygodnik "Dobry Tydzień" dotarł do tych informacji.

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała
Tego nikt nie wiedział o małżeństwie Andrzeja i Agaty Dudów. To nie jest na pokaz (GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett, SOPA Images)
bEUvcYHp

Andrzej Duda poznał swoją obecną żonę Agatę, gdy oboje byli nastolatkami. W czasach szkolnych ona chodziła do I Liceum im. Nowodworskiego, a obecny prezydent do II Liceum im. Sobieskiego.

Poznaliśmy się w trzeciej klasie liceum, tuż przed wakacjami, na imprezie urodzinowej naszego wspólnego kolegi. Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkania - wspominała Agata Duda.
bEUvcYHr

Choć Agata i Andrzej Dudowie niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, to z artykułu tygodnika "Dobry Tydzień" dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy na temat prezydenta oraz pierwszej damy.

Jak się okazuje, Andrzej i Agata są szczęśliwi nie tylko przy blasku fleszy oraz wielkich uroczystości, ale także w codziennej rutynie. Małe ciepłe gesty sprawiają, że ciągle są w sobie mocno zakochani.

To nie jest fikcyjne małżeństwo i czułość na pokaz. Prezydent autentycznie przy każdej okazji chwali żonę i ją przytula - powiedziała "Dobremu tygodniowi" Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki.
bEUvcYHx

27 lat po ślubie

W 1994 roku para prezydencka wzięła ślub cywilny, a rok później, 18 lutego 1995 roku – kościelny, w krakowskim kościele Wizytek. W październiku przyszła na świat ich córka, Kinga.

Zobacz także: Beata Szydło na prezydenta? Ekspert nie ma wątpliwości
bEUvcYHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(634)
emanuel
3 tyg. temu
Kononowicz po sprzeczce z przyjacielem Suchodolskim majorem wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekły pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. Kononowiczowi udaje się przeżyć wypadek, jednak jego twarz zostaje poważnie uszkodzona, zamieniając ją w jego własnych oczach w potwora. Nadzieją na powrót do zdrowia i normalnego życia jest eksperymentalny zabieg w tajemniczej klinice. Efekty operacji przechodzą najśmielsze oczekiwania Kononowicza jego twarz wygląda lepiej niż przed wypadkiem.
głos ludu
4 tyg. temu
czyli to ta opcja niemiecka, o której nieustannie w prezydenckiej kampanii wyborczej była mowa?
Biskup
4 tyg. temu
Czyli Polski zwyczaj nie zaginie, bo idzie z góry - najpierw ostry siup, siup, a dopiero później ślub kościelny ... ot i cała głęboka wiara rządzących. Przyszłość pokaże czy też będą 3 rozwody kościelne
bEUvcYHT
Samanta64
miesiąc temu
juz dawno chodzily pogloski ze nie sa malzenstwem a tylko zeszli sie bo wygral wybory
Zibi
miesiąc temu
Co to kogo obchodzi i tak za posłuszeństwo Kaczorowi są kim są Długopis i Kałamarz
Suweren
miesiąc temu
To bardzo dobrze ze się tak kochają. Będzie miał kto odwiedzac anzeja na Białołęce...
Der
miesiąc temu
Ja tam widzę różnicę,ślub kościelny bo dziecko w drodze a ślub kościelny po wielu latach małżeństwa cywilnego bo WYBORY SIĘ ZBLIŻAŁY!!!I gdzie tu więcej hipokryzji?
Ania
miesiąc temu
Kilka dni temu czytałam o byłej parze prezydenckiej o Państwach Kwasniewskich ze stażem 42 lat pożycia małżeńskiego. Czytając ten artykuł mam wrażenie, że ktoś ściągnął od nich czułe gesty i to całe porozumienie bez słów. Żenada
Bardzo miła p...
miesiąc temu
Kontakt
Maryna
miesiąc temu
Tacy święci a córkę poczęli przed ślubem kościelnym
Jan bez ziemi
miesiąc temu
A co to obchodzi przeciętnego zjadacza chleba po podwyżce... no co? chyba tyle co zeszłoroczny śnieg.
Łukasz
miesiąc temu
Aż za cerce łapie ta rzewna poetycka opowieść , zastanaw1ioaqm się tylko na ile jest ona fikcyjna literacko a na ile prawdziwa? Często jednak takie memloki potrafią się dogadać. Ciekawe czy Kinga także będzie taką mimozą czy tupnie nogą gdy ktoś stanie jej na drodze?
dziadzi
miesiąc temu
cos musialo stanac na przeszkodzie ze w tak bogobojnej rodzinie slub koscielny odbyl sie z takim opoznieniem
bEUvcYHL
ede
miesiąc temu
Siem wzruszyłemmmm
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić