Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała

634
Podziel się:

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Jak wyglądają ich relacje za kulisami? Tygodnik "Dobry Tydzień" dotarł do tych informacji.

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała
Tego nikt nie wiedział o małżeństwie Andrzeja i Agaty Dudów. To nie jest na pokaz (GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett, SOPA Images)

Andrzej Duda poznał swoją obecną żonę Agatę, gdy oboje byli nastolatkami. W czasach szkolnych ona chodziła do I Liceum im. Nowodworskiego, a obecny prezydent do II Liceum im. Sobieskiego.

Poznaliśmy się w trzeciej klasie liceum, tuż przed wakacjami, na imprezie urodzinowej naszego wspólnego kolegi. Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkania - wspominała Agata Duda.

Choć Agata i Andrzej Dudowie niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, to z artykułu tygodnika "Dobry Tydzień" dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy na temat prezydenta oraz pierwszej damy.

Jak się okazuje, Andrzej i Agata są szczęśliwi nie tylko przy blasku fleszy oraz wielkich uroczystości, ale także w codziennej rutynie. Małe ciepłe gesty sprawiają, że ciągle są w sobie mocno zakochani.

To nie jest fikcyjne małżeństwo i czułość na pokaz. Prezydent autentycznie przy każdej okazji chwali żonę i ją przytula - powiedziała "Dobremu tygodniowi" Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki.

27 lat po ślubie

W 1994 roku para prezydencka wzięła ślub cywilny, a rok później, 18 lutego 1995 roku – kościelny, w krakowskim kościele Wizytek. W październiku przyszła na świat ich córka, Kinga.

Zobacz także: Beata Szydło na prezydenta? Ekspert nie ma wątpliwości
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(634)
emanuel
6 miesięcy temu
Kononowicz po sprzeczce z przyjacielem Suchodolskim majorem wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekły pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. Kononowiczowi udaje się przeżyć wypadek, jednak jego twarz zostaje poważnie uszkodzona, zamieniając ją w jego własnych oczach w potwora. Nadzieją na powrót do zdrowia i normalnego życia jest eksperymentalny zabieg w tajemniczej klinice. Efekty operacji przechodzą najśmielsze oczekiwania Kononowicza jego twarz wygląda lepiej niż przed wypadkiem.
głos ludu
6 miesięcy temu
czyli to ta opcja niemiecka, o której nieustannie w prezydenckiej kampanii wyborczej była mowa?
Biskup
6 miesięcy temu
Czyli Polski zwyczaj nie zaginie, bo idzie z góry - najpierw ostry siup, siup, a dopiero później ślub kościelny ... ot i cała głęboka wiara rządzących. Przyszłość pokaże czy też będą 3 rozwody kościelne
Samanta64
7 miesięcy temu
juz dawno chodzily pogloski ze nie sa malzenstwem a tylko zeszli sie bo wygral wybory
Zibi
7 miesięcy temu
Co to kogo obchodzi i tak za posłuszeństwo Kaczorowi są kim są Długopis i Kałamarz
Suweren
7 miesięcy temu
To bardzo dobrze ze się tak kochają. Będzie miał kto odwiedzac anzeja na Białołęce...
Der
7 miesięcy temu
Ja tam widzę różnicę,ślub kościelny bo dziecko w drodze a ślub kościelny po wielu latach małżeństwa cywilnego bo WYBORY SIĘ ZBLIŻAŁY!!!I gdzie tu więcej hipokryzji?
Ania
7 miesięcy temu
Kilka dni temu czytałam o byłej parze prezydenckiej o Państwach Kwasniewskich ze stażem 42 lat pożycia małżeńskiego. Czytając ten artykuł mam wrażenie, że ktoś ściągnął od nich czułe gesty i to całe porozumienie bez słów. Żenada
Bardzo miła p...
7 miesięcy temu
Kontakt
Maryna
7 miesięcy temu
Tacy święci a córkę poczęli przed ślubem kościelnym
Jan bez ziemi
7 miesięcy temu
A co to obchodzi przeciętnego zjadacza chleba po podwyżce... no co? chyba tyle co zeszłoroczny śnieg.
Łukasz
7 miesięcy temu
Aż za cerce łapie ta rzewna poetycka opowieść , zastanaw1ioaqm się tylko na ile jest ona fikcyjna literacko a na ile prawdziwa? Często jednak takie memloki potrafią się dogadać. Ciekawe czy Kinga także będzie taką mimozą czy tupnie nogą gdy ktoś stanie jej na drodze?
dziadzi
7 miesięcy temu
cos musialo stanac na przeszkodzie ze w tak bogobojnej rodzinie slub koscielny odbyl sie z takim opoznieniem
ede
7 miesięcy temu
Siem wzruszyłemmmm
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić