Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała

1115

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Jak wyglądają ich relacje za kulisami? Tygodnik "Dobry Tydzień" dotarł do tych informacji.

Tak naprawdę wygląda małżeństwo Dudów. Znajoma się wygadała
Tego nikt nie wiedział o małżeństwie Andrzeja i Agaty Dudów. To nie jest na pokaz (GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett, SOPA Images)

Andrzej Duda poznał swoją obecną żonę Agatę, gdy oboje byli nastolatkami. W czasach szkolnych ona chodziła do I Liceum im. Nowodworskiego, a obecny prezydent do II Liceum im. Sobieskiego.

Poznaliśmy się w trzeciej klasie liceum, tuż przed wakacjami, na imprezie urodzinowej naszego wspólnego kolegi. Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkania - wspominała Agata Duda.

Choć Agata i Andrzej Dudowie niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, to z artykułu tygodnika "Dobry Tydzień" dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy na temat prezydenta oraz pierwszej damy.

Jak się okazuje, Andrzej i Agata są szczęśliwi nie tylko przy blasku fleszy oraz wielkich uroczystości, ale także w codziennej rutynie. Małe ciepłe gesty sprawiają, że ciągle są w sobie mocno zakochani.

To nie jest fikcyjne małżeństwo i czułość na pokaz. Prezydent autentycznie przy każdej okazji chwali żonę i ją przytula - powiedziała "Dobremu tygodniowi" Krystyna Wechmann, prezes Fundacji Stowarzyszeń Amazonki.

27 lat po ślubie

W 1994 roku para prezydencka wzięła ślub cywilny, a rok później, 18 lutego 1995 roku – kościelny, w krakowskim kościele Wizytek. W październiku przyszła na świat ich córka, Kinga.

Zobacz także: Beata Szydło na prezydenta? Ekspert nie ma wątpliwości
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić