Tak "przywitali" rosyjski samolot w Izraelu. Pilot musiał być w szoku

Cały szeroko rozumiany Zachód sprzeciwia się agresji Rosji na Ukrainę. Na niecodzienną akcję protestacyjną zdecydował się pracownik lotniska w Tel Awiwie. Sieć obiegło nagranie, jak koordynator naziemnego ruchu lotniczego podaje sygnały rosyjskiemu samolotowi za pomocą ukraińskiej flagi.

Tak "przywitali" rosyjski samolot w Izraelu. Pilot musiał być w szoku
Pracownik lotniska przywitał rosyjski samolot ukraińską flagą (Twitter)

W czwartek 24 lutego Rosja rozpoczęła zbrojną inwazję na Ukrainę. W wielu europejskich miastach zorganizowano wiece poparcia dla okupowanego kraju. Okazuje się jednak, że na akcje protestacyjne natrafić można także poza Europą.

Podawał sygnały samolotowi ukraińską flagą. W sieci pojawiło się wideo

Media społecznościowe obiegło w piątek nagranie z płyty lotniska w Tel Awiwie w Izraelu. Widać na nim pracowników odpowiedzialnych za nawigację rosyjskiego samolotu. Na dziobie samolotu wyraźnie widać flagę Federacji Rosyjskiej.

Uwagę zwraca szczególnie jeden z pracowników lotniska, odpowiedzialny za podawanie sygnałów pilotowi. Mężczyzna nie wykorzystuje do tego zwyczajowych sygnalizatorów. Zamiast tego, macha samolotowi flagą Ukrainy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pracownik lotniska wyraził wsparcie dla Ukrainy. Został zawieszony

Współpracownicy mężczyzny wydają się na filmie rozbawieni całą sytuacją. Jak donosi jednak portal The Times Of Israel, pracownik został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych.

Obejrzyj także: Atak Rosji na stolicę? "Rosjanie wiedzą, jakie piekło ich czeka w Kijowie"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić