Tak się kończy wyprzedzanie po pijaku. Wszystko nagrała kamera

70

Kierowca jadący przez Chełm Śląski nagrał rejestratorem jazdy niebezpieczny rajd kierującego volkswagenem. Mężczyzna brawurową jazdę zakończył zderzeniem z innym pojazdem. Jak się później okazało, sprawca był nietrzeźwy.

Tak się kończy wyprzedzanie po pijaku. Wszystko nagrała kamera
Niebezpieczna jazda zakończyła się wypadkiem (YouTube, STOP CHAM)

Rajd pijanego kierowcy zarejestrowała kamera umieszczona w jednym z samochodów. Do niebezpiecznego wypadku doszło 19 maja ok. 18:35 w Chełmie Śląskim. Wideo, na którym widać zderzenie zostało opublikowane przez kanał STOP CHAM na YouTube.

Kierowca volkswagena nie zważał na natężenie ruchu, czy też fakt, że przebywa w terenie zabudowanym. Mężczyzna wyprzedzał inne samochody, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Na wideo widać, że kilku pojazdom udało się uniknąć wypadku, jednak na ul. Chełmskiej pirat podczas wyprzedzania zahaczył o bok skody, a następnie spowodował czołowe zderzenie z hondą.

W wyniku wypadku honda wpadła do rowu, a kierowca volkswagena został zakleszczony we wnętrzu swojego auta. Poszkodowana 29-latka została przetransportowana karetką do szpitala. Sprawca wypadku trafił drogą lotniczą do szpitala w Katowicach. 42-latek miał 3 promile alkoholu we krwi. Za swoje niebezpieczne i bezmyślne czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Czołowe zderzenie nie było jedyną szkodą wyrządzoną przez pijanego 42-latka. Wcześniej na jednym ze skrzyżowań mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierującej nissanem i uciekł z miejsca. Następnie uderzył również w ogrodzenie i bramę wjazdową do jednej z posesji.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić