Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|
aktualizacja

Tak umrze Putin? Rosyjski jasnowidz ujawnia przyczynę

Podziel się:

Aleksander Kantonistow to rosyjski mistyk, który podał datę śmierci Władimira Putina. Mężczyzna wziął udział w programie "Battle of Psychics". Na antenie rosyjskiej telewizji powiedział, kiedy Putin umrze. Spekulował też na temat przyczyny zgonu.

Tak umrze Putin? Rosyjski jasnowidz ujawnia przyczynę
Rosyjskie medium przewiduje datę śmierci Putina. Podaje też przyczynę (GETTY, 2022 Anadolu Agency)

Cały świat z ciekawością śledzi doniesienia o stanie zdrowia Władimira Putina. W mediach pojawiają się liczne spekulacje na temat jego choroby. Nikt jednak nie jest w stanie dostarczyć dowodów, które miałby potwierdzać, że polityk walczy o życie.

Internauci przypisują Putinowi raka, Parkinsona, a także inne choroby neurologiczne. Niedawno prezydent Rosji miał przejść operację, a jej powodem miał być nowotwór. Jednak jak twierdzi rosyjski mistyk, Władimir Putin nie umrze z powodu schorzeń, na które być może cierpi.

Aleksander Kantonistow przewidział śmierć Władimira Putina i wierzy, że jego rządy skończą się jeszcze przed końcem 2022 roku. Najpierw mężczyzna udzielał wywiadów lokalnym mediom, w których miesiąc po inwazji Rosji na Ukrainę "przewidział", że życie Rosjan stanie się trudniejsze i doprowadzi do rosnącego niezadowolenia w kraju.

Jak podaje "The Mirror", mistyk twierdził też, że w połowie kwietnia rosyjskie wojska zostaną wyparte z Ukrainy. Ta wizja się nie sprawdziła, ponieważ rozpoczął się czwarty miesiąc wojny za wschodnią granicą Polski. Czy Kantonistow nie pomyli się co do śmierci Władimira Putina?

Mistyk przewidział, kiedy umrze Władimir Putin?

Śmierć Władimira Putina ma nastąpić jeszcze w tym roku. Zdaniem rosyjskiego medium, prezydent Rosji może zostać zamordowany. Śmierć Putina zapowiedział na lato lub jesień 2022 roku. Mają do tego doprowadzić próby otrucia i "kary fizycznej".

Od początku czerwca zaczyna się najbardziej krytyczny okres w życiu Putina – będą to próby otrucia i fizycznego ukarania dyktatora - twierdzi Aleksander Kantonistow.

Jasnowidz dodał też, że "Putin prawdopodobnie nasili manię prześladowań, a zaburzenia psychiczne wpłyną na jego decyzje w stosunku do kierowania Federacją Rosyjską".

Represje mogą się nasilić - jego ludzie będą wydawać mu się zdrajcami. Doprowadzi to do pochopnych czynów, które w przyszłości mogą mu zaszkodzić - twierdzi mistyk.

Miejsce śmierci Władimira Putina. Wróżbita twierdzi, że Putin najprawdopodobniej umrze w swoim biurze na Kremlu. Według jego spekulacji największe prawdopodobieństwo na śmierć rosyjskiego dyktatora ma przypadać na wrzesień lub październik 2022 roku.

Obecnie Władimir Putin jest najprawdopodobniej jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi na świecie. Z tego powodu jest równie silnie strzeżony. Prezydent Rosji ma obsesyjnie obawiać się o swoje życie, jak donoszą liczne źródła.

"Business Insider" podaje, co może wydarzyć się w przypadku zamachu na Putina. Kontrolę nad państwem przejąłby "mniej znany urzędnik podatkowy" Michaił Miszustin, obecny premier Rosji.

Zobacz także: Putin już nie ufa swojemu wywiadowi? "Może to jest tylko przykrywka"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić