Tak w areszcie przywitali potwora, który z zimną krwią zabił 11-latka z Katowic

1219

41-letni Tomasz M. przyznał się do uprowadzenia i zabicia 11-letniego Sebastiana z Katowic. Potwór z Sosnowca decyzją sądu został tymczasowo aresztowany i trafił do aresztu. W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie z momentu, kiedy optyk trafił za kraty.

Tak w areszcie przywitali potwora, który z zimną krwią zabił 11-latka z Katowic
41-letni Tomasz M. przyznał się do uprowadzenia i zabił 11-letniego Sebastiana z Katowic. (Śląska Policja, Facebook)

Brutalne zabójstwo 11-letniego Sebastianka z Katowic wstrząsnęło całą Polską. 41-letni Tomasz M. najpierw uprowadził dziecko z placu zabaw, a następnie udusił i ukrył jego ciało na terenie budowy w dzielnicy Niwka w Sosnowcu. Optyk usłyszał dwa zarzuty, w tym zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Drugiego śledczy nie ujawniają ze względu na charakter sprawy.

Sąd Rejonowy w Sosnowcu zdecydował także o aresztowaniu oskarżonego na okres 3 miesięcy. W środę 26 maja 41-letni Tomasz M. został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Mysłowicach. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z momentu "przywitania" zabójcy przez współwięźniów.

Film został nagrany pod murami Aresztu Śledczego w Mysłowicach (woj. śląskie). Na nagraniu słychać wulgarne wyzwiska, krzyki i nawoływania z więziennych cel. Pod postem pojawiło się setki komentarzy. Internauci nie mają litości dla bestii, która z zimną krwią zamordowała 11-letniego chłopca.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

41-letniemu Tomaszowi M., który prowadził dwa salony optyczne w Sosnowcu, a prywatnie jest ojcem dwójki dzieci grozi dożywocie.

Zobacz także: Zabił nożem sklepikarza w Brzezinach. Rzecznik prokuratury w Łodzi mówi nawet o dożywociu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić