aktualizacja 

Tak w wojsku mówią na żonę ministra PiS. Posłanka zniesmaczona

594

Marianna Schreiber dobrowolnie wstąpiła do wojska i przechodzi miesięczne szkolenie. W mediach społecznościowych regularnie dzieli się swoimi wrażeniami z poligonu. Ostatnio zdradziła, jak zwracają się do niej przełożeni. Na wpis w uszczypliwy sposób odpowiedziała posłanka Lewicy.

Tak w wojsku mówią na żonę ministra PiS. Posłanka zniesmaczona
Marianna Schreiber przechodzi 28-dniowe szkolenie wojskowe (Twitter)

Marianna Schreiber wie, jak skupić na sobie uwagę mediów. Dopiero co portale plotkarskie rozpisywały się o jej wyjściu na basen z Michałem Marszałem w ramach licytacji WOŚP, a teraz żona ministra PiS znowu rozgrzewa nagłówki. Wszystko za sprawą jej szkolenia wojskowego.

Aspirująca modelka w ubiegły poniedziałek rozpoczęła 28-dniowe szkolenie na żołnierza zawodowego. Założycielka partii "Mam dość" na bieżąco relacjonuje jego przebieg w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Wellman nie przejmuje się komentarzami na temat swojej sylwetki. Tłumaczy, dlaczego

Marianna Schreiber zdradza kulisy szkolenia wojskowego. Posłanka Lewicy odpowiada

Schreiber pokazuje fanom, jak wyglądają poszczególne zajęcia w Wojsku Polskim, wstawia także zdjęcia otrzymywanych posiłków czy nowo poznanych kolegów i koleżanek. Ostatnio zdradziła, jak zwracają się do niej przełożeni.

Ja jestem szeregowy Schreiber, nie szeregowa Schreiber. Mówią, że tutaj kobiety są tak samo traktowane, jak mężczyźni - żona ministra PiS napisała na Twitterze.

Na przytoczonego tweeta w uszczypliwy sposób odpowiedziała posłanka Lewicy Anna-Maria Żukowska.

A ma Pani dalej na imię Marianna, czy Marian? - zapytała ironicznie posłanka.

Na sarkastyczną odpowiedź Żukowskiej zwrócili uwagę internauci, którzy wytykają jej brak wiedzy na temat wojskowej rzeczywistości. "W wojsku nie ma imion" - wskazują w komentarzach. Krótko, lecz dosadnie na przytyk posłanki odpowiedziała także Schreiber.

Napisałam, że w wojsku kobiety także są SZEREGOWY, jak mężczyźni. Czyli np. ja - SZEREGOWY Schreiber. Na co… tak - tolerancyjna posłanka Lewicy odpowiada: Pani Anno, w wojsku nie ma imion - to prawda - aktywistka napisała na Twitterze, pod udostępnioną wypowiedzią Żukowskiej.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić