aktualizacja 

Tak wygląda granica Rosji z Ukrainą. Mnóstwo czołgów! Nowe nagranie obiegło sieć

Widmo inwazji Rosji na Ukrainę wisi w powietrzu. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, że Rosjanie są gotowi do akcji militarnej. Załączony poniżej materiał wideo oraz najnowsze doniesienia budzą olbrzymi niepokój.

Tak wygląda granica Rosji z Ukrainą. Mnóstwo czołgów! Nowe nagranie obiegło sieć
Wideo z Rosji przeraża (Twitter)

Ryzyko inwazji militarnej Rosji na Ukrainę jest bardzo wysokie. Napięcie na granicy obu państw eskaluje od kilkunastu tygodni. Wielu ekspertów obawia się, że atak zbrojny Rosjan może nastąpić w najbliższych dniach.

Konflikt między Rosją a Ukrainą obserwuje cały świat. Choć zagrożony kraj nie jest członkiem NATO, Amerykanie postanowili zwiększyć liczbę wojsk w Polsce. Weteran oficer wywiadu marynarki wojennej USA komentuje na Twitterze całą sytuację, a niedawno opublikował poruszające nagranie wideo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jack Posobiec pokazał, jak Rosja przygotowuje się do wojny. Na jego twitterowym koncie pojawiło się krótkie wideo zarejestrowane w Biełgorodzie leżącym zaledwie 40 km od ukraińskiej granicy. Jednej z przejeżdżających tam osób udało się nagrać rosyjski batalion złożony z wielu czołgów. Film mrozi krew w żyłach.

Grupa taktyczna rosyjskiego batalionu tuż przy granicy z Ukrainą w Biełgorodzie - napisał na Twitterze Posobiec.

Wideo wywołało spore poruszenie wśród internautów. Wielu komentujących nie ukrywało swojego przerażenia, widząc na filmie czołgi gotowe do walki.

To przerażające. Oby nie doszło do walki - napisał jeden z komentujących.
Niestety, zanosi się na wojnę - odpowiedział inny internauta.
Zobacz także: Orędzie Putina. Jak zareagował Kijów? "Potwarz dla narodu ukraińskiego"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić