Tak wyglądają cele militarne Rosji. Przerażające wideo z Mikołajowa

W mediach społecznościowych pojawiło się zatrważające nagranie wideo z Mikołajowa. Jeden z mieszkańców osiedla zarejestrował kamerą moment uderzenia rosyjskiego pocisku rakietowego w budynek mieszkalny.

Tak wyglądają cele militarne Rosji. Przerażające wideo z Mikołajowa
Pocisk uderzył w budynek mieszkalny (Twitter)

Siły Władimira Putina nadal przeprowadzają zmasowane ataki na Ukrainę. Po ewentualnym zakończeniu inwazji w przyszłości, wiadomo już, że Ukraińcy będą mieli pokaźnych rozmiarów archiwa dowodów na bestialstwo Rosjan. Codziennie w mediach społecznościowych przybywa wiele zdjęć i filmów zarejestrowanych na terenie całego kraju.

Za każdym z publikowanych w sieci materiałów stoją ludzkie dramaty. 30 czerwca w mediach społecznościowych pojawiło się kolejne wideo, które podczas oglądania przyprawia o szybsze bicie serca. Tym razem jeden z mieszkańców Mikołajowa w południowej części Ukrainy zarejestrował moment uderzenia rosyjskiego pocisku rakietowego w budynek mieszkalny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na opublikowanym w mediach społecznościowych wideo dokładnie widać moment uderzenia rakiety. Pocisk trafił w najwyższą kondygnację kilkupiętrowego bloku mieszkalnego. Nagle pojawiła się kula ognia oraz kłęby dymu. Na wideo można usłyszeć również ogromny huk. Siła uderzenia była tak duża, że szyby wyleciały nawet w budynku, którym przebywał autor wstrząsającego nagrania. Materiał pokazuje, że niestety nikt na terenie Ukrainy nie może czuć się bezpiecznie, gdyż okupanci atakują również cele cywilne.

Przybywa kolejnych ofiar wojny

Sytuacje podobne do tej uchwyconej na nagraniu stały się w Ukrainie codziennością. Niestety wewnątrz zaatakowanego budynku w Mikołajowie znajdowali się mieszkańcy. Poinformowano, że w wyniku ataku zginęło co najmniej pięć osób, a kolejnych pięć zostało poważnie rannych. Od początku bestialskiej inwazji Rosjan zginęło tysiące niewinnych cywili. Wśród nich znalazły się również bezbronne dzieci. Nic nie zapowiada, aby okupacja miała zakończyć się w najbliższych dniach.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić