Taką notatkę zostawiła jej sąsiadka. "Proszę nosić odpowiednią odzież"

176

Ta historia doprowadziła internautów do czerwoności. 19-latka była zszokowana, gdy zobaczyła notatkę na swoim samochodzie. Dziewczyna tego dnia wybiegła na ulicę w swetrze i dole od bikini, goniąc swoje psy, które uciekły z posesji. Choć była na zewnątrz tylko przez chwilę, jej strój najwyraźniej nie spodobał się sąsiadce. Czy kobieta rzeczywiście miała powód do oburzenia?

Taką notatkę zostawiła jej sąsiadka. "Proszę nosić odpowiednią odzież"
Sąsiadka zostawiła dziewczynie złośliwą notatkę (Facebook)

Ruby Hill z Yarra Valley w Australii absolutnie nie spodziewała się, że swoim zachowaniem kogokolwiek zdenerwuje. W ubiegłym tygodniu dziewczyna wybiegła na ulicę przed domem, goniąc swoje uciekające psy. Dziewczyna nie zdążyła ubrać spodni - miała na sobie tylko sweter i dół od bikini. Choć pogoń za zwierzętami trwała zaledwie kilkanaście sekund, dziewczynę zdążyła zauważyć sąsiadka z domu obok.

Strój Ruby najwyraźniej bardzo nie spodobał się kobiecie. Niedługo później 19-latka znalazła na swoim samochodzie złośliwą notatkę. Sąsiadka w niezbyt uprzejmy sposób zwróciła uwagę nastolatce, by "ubierała się odpowiednio". Wiadomość tak zszokowała dziewczynę, że postanowiła zrobić jej zdjęcie i udostępnić w mediach społecznościowych.

Proszę nosić odpowiednią odzież, gdy jesteś na ulicy. W niektórych z tych domów mieszkają małe dzieci! Jeśli nie możesz tego zrobić, zaparkuj samochód dalej, u dołu ulicy - napisała sąsiadka Ruby.

W swoim poście na Facebooku 19-latka wyjaśniła, że ​​nie sądziła, iż ktoś ją zobaczy, ponieważ cała akcja trwała bardzo krótko. Dodała, że ​​nie miała czasu na ubieranie się, chciała po prostu złapać swoje psy - masywnego doga ​​niemieckiego i rottweilera, które biegały luzem po ulicy.

Nie sądziłam, że ludzie będą gapić się na mnie przez okna przez te 15 sekund, kiedy byłam na ulicy. To była jednorazowa sytuacja, a jeśli masz problem, zasłoń zasłony! Ja nie widzę problemu. To nie była nagość - napisała Ruby w poście na portalu społecznościowym.

Dziewczyna próbowała osobiście porozmawiać z sąsiadką, jednak po tym incydencie zwykle otwarta brama na jej posesję była już zamknięta na klucz. Nastolatka postanowiła więc zostawić własną notatkę w jej skrzynce na listy.

Dzieci widzą tylko skórę. To rodzice, którzy seksualizują ludzi, powodują problemy! Baw się dobrze ze swoimi "chronionymi" dziećmi. Na koniec dodam... Zasłoń żaluzje i nie bądź zboczeńcem! - odpowiedziała 19-latka sąsiadce.

Internauci poparli Ruby. W ciągu pół godziny post dziewczyny zebrał ok. 700 reakcji. Większość użytkowników krytykowała złośliwą sąsiadkę. A co wy sądzicie o tym zdarzeniu? Kto ma rację w nietypowym sporze?

Zobacz także: W samym bikini na deskorolce. Od polskiej siatkarki trudno oderwać wzrok
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić