aktualizacja 

Marta z "Rolnika" bardzo się martwi. Podczas badania USG przeżyła szok

21

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są znani szerszej publiczności z programu "Rolnik szuka żony". Aktualnie ta para oczekuje narodzin dziecka. Ostatnio Marta podzieliła się z internautami swoimi obawami.

Marta z "Rolnika" bardzo się martwi. Podczas badania USG przeżyła szok
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny (Instagram)

Marta i Paweł pojawili się w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Przed kamerami zdołali odnaleźć miłość, a obecnie chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

12 marca Paszkin i Bodzianny wzięli ślub cywilny. Ceremonię w kościele przewidują na 2023 rok. Wszystko dlatego, że obecnie spodziewają się dziecka.

Nie chciałam w ciąży hucznego wesela, dlatego zdecydowaliśmy się na mały ślub. Natomiast taki duży, żeby naprawdę się pobawić, to już jak synek będzie miał rok. Dlatego połączymy to z chrzcinami - przekazała Marta w rozmowie z "Faktem".

Szok podczas badania USG

Marta Paszkin aktualnie znajduje się w zaawansowanej ciąży. Ostatnio podzieliła się z fanami swoimi obawami. Zdradziła, że bardzo zaniepokoiła się podczas badania USG w połowie ciąży.

Od prawie 8 lat (przez większość czasu samodzielnie) wychowuję córkę. Dodatkowo jestem od zawsze otoczona głównie kobietami: siostra, kuzynki a w szkole i na studiach też prawie same dziewczyny. Teraz, do połowy ciąży wyglądało, jakbym znowu miała urodzić dziewczynkę, więc jak na połówkowym USG wyszło, że to jednak chłopiec, to… przestraszyłam się z lekka, bo JAK TO BĘDZIE WYCHOWYWAĆ CHŁOPCA?! - napisała na Instagramie.

Na szczęście obawy szybko odeszły w cień. "Szybko 'pogodziłam' się z tą myślą i mega się cieszę, że dołączy do nas właśnie Synek. O tym, że Paweł od początku nie ukrywał, że chciałby mieć chłopca, nie wspominając" - podkreśliła Marta.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem: "To zawsze była tylko przyjaźń"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić