Tata-policjant wrócił z służby na granicy. Nagranie wyciska łzy

78

Ten filmik wyraża więcej niż tysiące słów! Policja udostępniła nagranie, na którym widać, jak stęsknione dzieci wpadły w ramiona funkcjonariusza, który wrócił właśnie z służby na granicy.

Tata-policjant wrócił z służby na granicy. Nagranie wyciska łzy
Tata policjant wrócił z granicy. Łzy cisną się do oczu (Policja)

Ten moment policjant zapamięta na całe życie. Zbigniew Niewiadomski z II kompanii Oddział Prewencji, został oddelegowany na granicę polsko-białoruską, aby bronić polskiego terytorium.

Kilka tysięcy policjantów, w stanie najwyższej gotowości, każdego dnia strzeże wschodniej granicy państwa. Sytuacja na granicy nie jest bezpieczna. W sumie dziewięciu policjantów zostało rannych podczas służby.

Zbigniew Niewiadomski po kilkunastu dniach służby, wrócił do domu cały i zdrowy. W domu czekała na niego rodzina: żona, dwójka dzieci oraz pies. Filmik, który opublikowała policja na Twitterze, może wzruszyć każdego.

Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata Policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę Ps. Pozdrawiamy małżonkę i dzieci naszego Zbigniewa Niewiadomskiego z II kompanii Oddział Prewencji - napisała policja na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ważna deklaracja premiera

W niedzielę 21 listopada polski premier spotkał się z szefami rządów Litwy, Łotwy oraz Estonii. Jak zaznaczył Morawiecki, to właśnie te państwa, wraz z Polską, "stoją na linii frontu".

Jesteśmy gotowi na zamykanie kolejnych przejść granicznych, zamykanie możliwości tranzytowych i handlowych, po to, żeby wywrzeć gospodarczą presję na reżim Łukaszenki - mówił w Tallinie Mateusz Morawiecki.
Zobacz także: Wykrywa dotykiem niewielkie guzy w piersiach. Pomaga jej fakt, że jest osobą niedowidzącą
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić