Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Zmarł po "imprezie covidowej". Reszta uczestników na intensywnej terapii

151
Podziel się

Ludzka bezmyślność nie zna granic. Co najmniej jedna osoba zmarła, a kilka innych przebywa na oddziale intensywnej terapii po tym, jak wzięło udział we włoskich "imprezach koronawirusowych" w celu... zarażenia się chorobą.

Zmarł po "imprezie covidowej". Reszta uczestników na intensywnej terapii
Jedna z włoskich ulic miesiąc temu (YouTube)
bFdKSWCt

Informacje, płynące od szefów służby zdrowia przerażają. 55-letni mężczyzna zmarł po powrocie do Austrii w zeszłym tygodniu po "imprezie koronawirusowej" w prowincji Południowy Tyrol w północnych Włoszech.

Co najmniej trzy kolejne osoby, w tym dziecko, są teraz w szpitalu po złapaniu wirusa na podobnych imprezach. Dwie z nich znajdują się na oddziale intensywnej terapii.

bFdKSWCv

Wszystko w jednym celu

Służba zdrowia podejrzewa, że są to osoby wyznający ideologię anty-szczepionkową, którzy chcą się zarazić, aby uzyskać "zieloną przepustkę", co jest obecnie wymogiem pracy we Włoszech. Jedynym sposobem na uzyskanie przepustki jest zaszczepienie się – w takim przypadku przepustka trwa dziewięć miesięcy – lub wyzdrowienie z infekcji – w takim przypadku przepustka trwa sześć miesięcy.

Włosi mogą uzyskać przepustkę, otrzymując negatywny wynik testu na obecność wirusa, ale w takim przypadku przepustka trwa tylko 48 godzin. Następnie trzeba go powtórzyć, a to wiąże się z kosztem 15 euro za test, czyli ok. 70 zł.

bFdKSWCB

Pracownicy, którzy pojawią się bez zielonej przepustki, mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 1500 euro, czyli 7 tys. zł. Firmy, które nie przeprowadzają kontroli, mogą zostać ukarane grzywną do 1000 euro, czyli 4,7 tys. zł.

Włoskie media aż huczą od plotek. Według nich dzieci, które muszą mieć zieloną przepustkę do szkoły, jeśli mają więcej niż 12 lat, są zmuszane do brania udziału w imprezach przez antyszczepionkowych rodziców.

Spotkania, by się zarazić

Imprezowicze często spotykają się na zewnątrz barów, gdzie nie obowiązuje zielona przepustka, aby przytulać się, całować i dzielić drinkami z osobą zarażoną. Inne miały miejsce w pomieszczeniach, gdzie ludzie zgromadzili się wokół przykutych do łóżka pacjentów z COVID-19, próbując "wdychać" wirusa.

bFdKSWCC

Włochy po raz pierwszy wprowadziły swoją zdrowotną "zieloną przepustkę" latem. W Italii przepustka była wykorzystywana m.in. jako sposób na ponowne otwarcie gospodarki po kwarantannie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdKSWCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(151)
Krótko
miesiąc temu
Zamknąć uczelnie medyczne. Mamy ewidentny nadmiar fachowców od leczenia, to po co nam lekarze!
Hehehe
miesiąc temu
Przeląkłem się i struchlały kości moje
60++
miesiąc temu
W Niemczech jeden pan zabił żonę i trzy swoje córki a potem popełnił samobójstwo. Był nauczycielem , jego żona też. Heimat zamkną ich na kwarantannie dla ich zdrowia
bFdKSWCX
zawiedziony c...
2 miesiące temu
Boże co za stek bzdur. Jeśli chodzi o szczepienia to chętnie je dajecie łobuzy. Jeśli się pójdzie do szpitala po pomoc, to nie ma żadnej pomocy ani leczenia. Ludzie fikają jak muchy na inne choroby a z covida robi się chorobę gorszą niż najzłośliwszy nowotwór i inne nieuleczalne choroby. Pod otoczką sztucznej, wyimaginowanej pandemii wprowadzacie nowy ład, żeby móc ludzi jak my trzymać krótko za mordy. Świadomi ludzie i tak wam się nie dadzą. A kara dla was i tak jest nieunikniona. Ona się tylko w czasie rozłoży ale finalnie kara nadejdzie...
Cyrenejczyk
2 miesiące temu
Takie bzdury to codziennie można wymyślać w tysiącach odmian i na kogo to ma przypadać
Na serio ?
2 miesiące temu
Selekcja naturalna w czystej postaci.
heh
2 miesiące temu
Czyli wniosek z artykułu płynie taki, że procedury narzucone przez państwa zabijają ludzi
Leon Z
2 miesiące temu
Też się zaraziłem świadomie. Wolę to niż wlewać sobie w żyłę chemię... Natomiast po podaniu odpowiednich leków nie jest to groźna choroba. Ja byłem "chory" przez 10 dni do pełnego wyzdrowienia. Przy odpowiednim leczeniu przebieg jest jak przy dość ciężkiej grypie, ale nic więcej. Polecam.
Damiano
2 miesiące temu
Kłamcy i propagandziarze że to wszystko dla dobra ludzi ta niby walka z pandemią.... .... ....Same nadmiarowe zgony idą w dziesiątki tysiecy jak nie setki .Caly ten cyrk covidowy to ma na celu eliminacje "malp" które daly sie zmanipulowac i przyjmują kolejne dawki od kostuchy....
Stermik
2 miesiące temu
Ja dochodzę do wnisku, że cała ta akcja ma na celu wyeliminowanie ze społeczeństw jednostek bardziej ograniczonych intelektualnie, bardziej podatnych na reklamę i propagandę. I to by było korzystne.
Bolek
2 miesiące temu
To już nie wystarczy być głupim? Trzeba jeszcze tą głupotę celebrować? No cóż. Mamy "postęp" o podłożu lewicowo ideologicznym - czego się więc spodziewać...
Alex
2 miesiące temu
Selekcja naturalna to się nazywa. Będzie mniej głupców na świecie.
Nick
2 miesiące temu
Uzupełnił bym jeszcze o wirus Odry, kiły, HIV, dżumy,eboli, ospy, różyczki i jeszcze jakaś bakterią antybiotyko odporną i sprawa załatwiona. Oby więcej takich. Dzieci mimo wszystko szkoda, chociaż z takich rodziców....
bFdKSWCP
Nick
2 miesiące temu
Naturalna selekcja. Popieram
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić