Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Ma sporo na sumieniu

0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie (woj. kujawsko-pomorskie) zwrócili się do społeczeństwa o pomoc. Policjanci próbują odnaleźć mężczyznę ze zdjęcia. Jest poszukiwany w związku z kradzieżą karty do bankomatu. Wiadomo, jak wszedł w jej posiadanie.

Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Ma sporo na sumieniu
Ten mężczyzna najpierw dopuścił się kradzieży karty, a następnie dokonał za jej pomocą transakcji. Rozpoznajesz go? (Policja Kujawsko-Pomorska)

Jak informuje kom. Przemysław Słomski z Policji Kujawsko-Pomorskiej, mężczyzna ze zdjęć dopuścił się kradzieży. Miała ona miejsce 1 kwietnia 2021 roku, jednak dopiero teraz funkcjonariusze zdecydowali się na upublicznienie jego wizerunku i na apel do mieszkańców Polski.

Policja z Bydgoszczy poszukuje mężczyzny. Co zrobił?

Do popełnienia przestępstwa doszło około godziny 16. Poszukiwany dopuścił się kradzieży w tramwaju linii nr 8 na odcinku Rondo Jagiellonów – Dworzec Autobusowy. Z niezamkniętej torebki pokrzywdzonej wyciągnął telefon komórkowy i kartę kredytową.

Po dokonaniu kradzieży poszukiwany dokonał za pomocą karty trzech nieautoryzowanych transakcji. Miały one miejsce na stacji paliw przy ulicy Bernardyńskiej w Bydgoszczy.

Bydgoscy policjanci proszą o kontakt osoby, które rozpoznają poszukiwanego lub mogą pomóc w ustaleniu jego danych. Można osobiście skontaktować się z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub drogą telefoniczną pod numerami 47 751 13 59 lub 112, powołując się na III Kr-1688/21.

Zobacz także: Zobacz też: Chciał sprzedać zabytkową tablicę nagrobną. Niewiarygodna sytuacja w Lubuskiem
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić