Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|
aktualizacja

Terlecki broni Kaczyńskiego. "Trudno jest zachować cierpliwość"

12
Podziel się

Jarosław Kaczyński nazwał opozycję "chamską hołotą". Te słowa prezesa PiS są szeroko komentowane. Teraz swoje zdanie na ten temat wyraził Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu.

Terlecki stanął w obronie Kaczyńskiego
Terlecki stanął w obronie Kaczyńskiego (Getty Images)
bELuLQMl

Komentarz Ryszarda Terleckiego jest dosadny. - Poziom chamstwa, z jakim spotykamy się ze strony opozycji w Sejmie jest już taki, że naprawdę trudno jest zachować cierpliwość - powiedział podczas rozmowy z sejmowymi reporterami.

Mam wrażenie, że ten proces narasta, że to właśnie ordynarne zachowanie, przeszkadzanie, awantury, żadnych argumentów, tylko awantura, to narasta - dodał wicemarszałek Sejmu.

Terlecki podkreślał, że posłowie notorycznie przeszkadzają tym, którzy zabierają głos. Stwierdził również, że wyborcy PiS "dzień w dzień, całkowicie niesłusznie i całkowicie fałszywie, a jeszcze przy tym ordynarnie i chamsko są atakowani przez opozycję".

bELuLQMn

Zobacz także: Awantura w Sejmie. "Nie jestem hołotą!". Słowa Jarosława Kaczyńskiego i reakcja opozycji

Mocne słowa Kaczyńskiego. Marszałek Senatu komentuje

Do słów prezesa PiS odniósł się również marszałek Senatu. Tomasz Grodzki zamieścił swoją opinię w tej sprawie na Twitterze.

bELuLQMt

W Senacie każdy senator, który powiedziałby o innym 'chamska hołota' byłby natychmiast regulaminowo ukarany. To kwestia standardów. Już w Kabarecie Dudek mówili, że chamstwu należy się przeciwstawiać siłą i godnością osobistą. Dziś można dodać, że trzeba je zwalczać w zarodku - zaznaczył.

Wszystko wskazuje na to, że o słowach Jarosława Kaczyńskiego będzie się jeszcze mówić przez długi czas. O okolicznościach, w jakich szef PiS nazwał opozycję "chamską hołotą", pisaliśmy wcześniej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bELuLQMu

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bELuLQMO
KOMENTARZE
(12)
A może
11 miesięcy temu
Jak komuś puszczają nerwy, to trzeba zgłosić się do specjalisty.
Bat Chopski
rok temu
Podłość polityków opozycji nie zna granic dlatego panu Kaczyńskiemu puszczają nerwy!
Głos ludu
rok temu
Politycy opozycji powinni się uczyć kultury od Donalda Tuska! Pan Tusk potrafił być złośliwy i opryskliwy w stosunku do Pana Kaczyńskiego jednak nigdy nie był chamski. Obydwaj panowie mieli do siebie respekt jak przestało na wielkich polityków!
bELuLQMP
obecna...
rok temu
Cierpliwość to mają Polacy...anielską
Kto
rok temu
Mnie też brakuje cierpliwości do poczynań naszego rządu - i co, mogę powiedzieć co ślina przyniesie?- jak wszyscy to wszyscy czy temu flejtuchowi wolno więcej?
gość
rok temu
Co te narkotyki robią z ludzi...tragedia
Joz
rok temu
Do was też już się kończy cierpliwość ludzka
Kama
rok temu
Kim jest ten Kaczyński że wszyscy skaczą wokół niego. Terlecki powinien mieć zakaz występowania przed kamera po prostu straszy swoim wyglądem
123
rok temu
Panie, nie strasz ludzi wyglądem żenada, szczęka opada. Wstyd.
Mmm
rok temu
Wiadomo, że Rysiek musi bronić Jarusia, wszak to przyjaciele są wielcy, o przepraszam, jeden malutki a na widok drugiego dzieci płaczą
Polka
rok temu
Jednak to większość parlamentarna wykazuje wzrost chamstwa i agresji coraz mniej kultury i życzliwości ze strony rządzącej większości a prowadzący obrady marszałkowie czują się bezkarni i coraz beszczelniejszy przejęli nawyki od Kuchcinskiego a nazwanie opozycji cholata przez zwykłego posła to dopiero szczyt!!!
Rycho
rok temu
Przecież z takimi ludzmi nie da się pracować! Opozycja nie mając programu specjalnie prowokuje i robi zamęt! Zachowują się jak kibole na meczu piłkarskim!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić