To był dla niego szok. Poszedł na "turecki masaż". Przeżył piekło

76

Faruk Acar zszokował swoich widzów po tym, jak pokazał im wizytę u tureckiego masażysty. Intensywność zabiegu wywołała u autora nagrania głośne krzyki.

To był dla niego szok. Poszedł na "turecki masaż". Przeżył piekło
Turecki masażystka pokazał siłę. (YouTube)

Masaż zazwyczaj kojarzy się z rozluźnieniem i regeneracją. Droga do osiągnięcia tych celów może być jednak bardzo zróżnicowana. Przekonał się o tym pewien vloger z Turcji, który trafił w ręce bardzo silnego masażysty z doświadczeniem. Kulisy swojej wizyty przedstawił na YouTube.

Faruk Acar wraz z przyjaciółmi odwiedził jedno z miejsc regeneracji ciała w Turcji. Wizytę rozpoczęli od kąpieli w basenie, aby następnie udać się do łaźni oraz sauny parowej. Punktem kulminacyjnym wypadu było jednak oddanie się w ręce masażystów. Sesja ta niczym nie przypominała jednak scen z hollywoodzkich filmów.

Grupa trafiła pod opiekę nieco otyłych i bardzo silnych mężczyzn. Dość szybko zrozumieli, że masażyści dadzą im mocno popalić. Po dokładnym złuszczeniu skóry, na ciała bohaterów nagrania nałożono pianę. Podczas energicznego masażu nie zabrakło krzyków Faruka, który zapewne nie spodziewał się tak niedelikatnego potraktowania. Zajmujący się nim specjalista naciskał na różne części jego ciała, nawet na szyję.

YouTuber rozbawił swoich widzów. Ci śmiali się w komentarzach, że relaksująca wizyta niespodziewanie zamieniła się dla Faruka w istny koszmar. Komentujących rozbawiła przede wszystkim bezradność ich idola wobec siły i stanowczości masażysty. Inni zauważyli jednak, że przygoda, którą przeżyli, pozostanie z nimi na lata.

Zobacz także: Uprawa roślin tropikalnych. Zapamiętaj proste triki i uważaj na najczęstsze błędy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić