Piotr Żyła bawi się z psem. Na taką zabawę mógł wpaść tylko "wiewiór"

48

Piotr Żyła wykorzystuje solidnie długi weekend. Sportowiec zdążył już być na weselu, a także wypoczywać w termach. Zabrał się też za porządki w domu, które połączył z zabawą z pupilem.

Piotr Żyła bawi się z psem. Na taką zabawę mógł wpaść tylko "wiewiór"
Piotr Żyła bawi się z psem (Instagram)

Piotr Żyła w poprzednim sezonie tradycyjnie zaskoczył kibiców. Podczas mistrzostwa świata w Oberstdorfie osiągnął życiowy sukces, sięgając po złoty medal. Został najstarszym w historii mistrzem świata, dokonał tego mając 34 lata.

W trakcie przerw od treningów wszędzie go pełno. Gościł u Kuby Wojewódzkiego, w Turbokozaku w C+ oraz w programie "Klinika Skeczów Męczących". Poza tym jest cały czas mocno aktywny na Instagramie.

Wiadomo, że cały czas trenuje, bo nie ma mowy o stagnacji w przypadku zawodowego sportowca. Jednak ma i tak sporo czasu na swoje prywatne sprawy. Kilka dni temu po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował światu swoją partnerkę, Marcelinę Ziętek.

Dzień później para świetnie bawiła się w termach. Ale jest czas na zabawę, jest czas na obowiązki! Piotr Żyła postanowił posprzątać w mieszkaniu, tym bardziej, że ma nowy odkurzacz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sportowiec połączył przyjemne z pożytecznym. W trakcie odkurzania dywanu bawił się z psem. Efekty tego zamieścił w krótkim nagraniu na Instagramie. Pupil wyglądał na bardzo zadowolonego z takiego obrotu spraw.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalne sceny podczas meczu. Teatrzyk to mało powiedziane!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić