Robert Czykiel| 

To był ślub jak z bajki. Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie

4

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w Grecji. Projektantka mody w końcu pokazała pierwsze zdjęcia i przy okazji ponownie wyznała miłość ukochanemu.

To był ślub jak z bajki. Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie
To był ślub marzeń. (FORUM, Radoslaw NAWROCKI)

Już kilka dni temu pojawiła się informacja, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. Para jednak tego oficjalnie nie potwierdziła, więc fani musieli cierpliwie czekać, aż zabiorą głos. Teraz już nie ma żadnych wątpliwości.

Grecki ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Projektantka mody na swoim Instagramie zamieściła kilka fotografii z ceremonii ślubnej. Wiadomo, że goście zostali zaproszeni do Grecji, a konkretnie do miasta Kranidi.

To był ślub jak z bajki. Efektowny ołtarz został utworzony z tysięcy róż. Przetakiewicz zdradziła też, że były setki baloników. Świeżo upieczona żona przy okazji zamieściła wzruszający wpis.

Zobacz także: Sesja ślubna na środku drogi. Postanowili położyć się na środku skrzyżowania
Dziękuję ci za MIŁOŚĆ. Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pod adresem młodej pary błyskawicznie posypały się gratulacje od celebrytów. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia życzą im m.in. Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec, Magda Mołek, czy Małgorzata Rozenek.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić