Dominika Pawlik| 

Polska sportsmenka wzięła ślub. Wyglądała obłędnie

21

Aktualny czas nie sprzyja dużym weselom, ale młodzi nie rezygnują z tak ważnych dla siebie momentów i decydują się na ślub. Adrianna Janowicz również stanęła na ślubnym kobiercu.

Polska sportsmenka wzięła ślub. Wyglądała obłędnie
(Instagram)

Z powodu pandemii koronawirusa mnóstwo par zdecydowało się przełożyć wesela. Niektórzy właśnie na jesień, licząc na to, że nie będzie drugiej fali zakażeń. Sytuacja jednak jest coraz gorsza. Rząd nakłada pewne ograniczenia, zależne od tego, w jakiej strefie organizowana jest impreza.

Adrianny Janowicz oraz jej partnera to nie zniechęciło. Para pobrała się kilka dni temu, a teraz wypoczywa już na miesiącu miodowym. Jako kierunek wybrała Turcję oraz jeden z najpiękniejszych kurortów - Bodrum.

Wybrankiem polskiej sprinterki jest fizjoterapeuta Kacper Półtorak. Adrianna Janowicz przyjęła nazwisko męża i teraz będzie przedstawiać się jako Adrianna Janowicz-Półtorak. Na ślubnym zdjęciu panna młoda wygląda zjawiskowo. Błyszcząca sukienka, wpięty we włosy welon, a w tle piękne morze - czego chcieć więcej?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sprinterka znana jest z występów w biegach na 400 metrów. Jej życiowym sukcesem jest srebro podczas IAAF World Relays w Nassau. Biegła w sztafecie, występując w składzie z Małgorzatą Hołub-Kowalik, Igą Baumgart-Witan i Justyną Święty-Ersetic.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: fatalny błąd bramkarza i... widowiskowy gol! Jak on to zrobił?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić