"To jest reżim". Wstrząsające zdjęcie z Rosji

W sieci pojawiło się wstrząsające zdjęcie zrobione przed jednym z rosyjskich szpitali. Fotografia obrazuje podłość propagandy reżimu Władimira Putina. Widzimy na niej ludzi ustawionych w literę "Z", która symbolizuje poparcie dla brutalnej inwazji Rosji na Ukrainę. Sęk w tym, że ci ludzie to śmiertelnie chore dzieci i ich rodzice.

"To jest reżim". Wstrząsające zdjęcie z Rosji
Zdjęcie sprzed szpitala w Rosji, udostępnione na kanale Visegrad 24 (Twitter)

Na Twitterze pojawiło się szokujące, a zarazem niezwykle bulwersujące zdjęcie. Dostrzegamy na nim sporo osób, które ustawiły się w literę "Z".

Śmiertelnie chore dzieci z hospicjum i ich rodzice robiący znak "Z" w celu wsparcia inwazji na Ukrainę - pisze serwis Visegrad 24 pod zdjęciem udostępnionym na Twitterze.

Podkreślono, że "to nie żart". "Rosjanie wysyłają śmiertelnie chore dzieci, umierające na raka, a także ich rodziny do działań propagandowych na rzecz wojny" - zaznaczono.

To jest reżim - podsumowano.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Brutalna inwazja Rosji. Tajna mobilizacja?

Inwazja Rosji zaczęła się 24 lutego. Od tego czasu trwają brutalne starcia na północy, wschodzie i południu Ukrainy. Rosjanie - pomimo zapewnień, że nie będą tego robić - dokonują brutalnych ataków na cywilów.

Ukraina cały czas się broni, zadając Rosjanom duże straty. "Ukraińska Prawda", powołując się na najnowsze informacje z ukraińskiego Sztabu Głównego Sił Zbrojnych, podaje, że "Władimir Putin zarządził tajną mobilizację w Kraju Krasnodarskim w Rosji".

Powód to duże straty rosyjskiego wojska w wojnie z Ukrainą - zaznaczono.

W Kraju Krasnodarskim podobno wzmożono prezentowanie materiałów propagandowych. Rosjanie przekazują niemające nic wspólnego z prawdą komunikaty o neofaszystowskich okrucieństwach i konieczności zniszczenia "faszyzmu".

Zobacz także: Apel Ukrainy do rosyjskich żołnierzy. "Bardzo dobra zagrywka, naprawdę cwana"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić