Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Nagranie z myjni we Włodawie. To mogło spotkać każdego

91
Podziel się:

Policja z Włodawy pokazała wideo, które jest dowodem w sprawie kradzieży. Dwóch mężczyzn znalazło sprytny sposób, aby okraść kobietę, która myła swój samochód na samoobsługowej myjni samochodowej.

Nagranie z myjni we Włodawie. To mogło spotkać każdego
Mężczyzna odciągnął uwagę kobiety (YouTube)

Złodzieje z Włodawy pokazali, że należy być uważnym nawet w takich miejscach jak myjnia samochodowa. Dwóch mężczyzn wykorzystało życzliwość kobiety, aby okraść ją z pieniędzy. Niepokojące zdarzenie nagrały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło w sierpniu na terenie myjni przy ul. Wojska Polskiego we Włodawie. Policja dopiero teraz opublikowała nagrania z kamer monitoringu, które pokazują przebieg starannie zaplanowanej kradzieży. Złodzieje wykorzystali fakt, że kierowcy myjący swoje samochody zazwyczaj nie zamykają ich, aby pod wpływem uderzenia wody nie włączył się alarm.

Do kobiety stojącej obok samochodu na myjni podszedł mężczyzna. Posługując się łamaną polszczyzną, poprosił, aby ta pomogła mu w obsłudze panelu na stanowisku obok. Kiedy tam podeszli nagle obok jej audi pojawił się drugi mężczyzna, który wszedł do wnętrza otwartego auta i ją okradł. Kiedy nieświadoma ofiara wróciła, złodzieja nie było już na miejscu. Zanim zorientowała się, że zniknęły jej pieniądze, minęło już zbyt wiele czasu.

Złodziej ukradł kobiecie z samochodu pieniądze w kwocie 500 euro i 1500 złotych. Oszuści nadal pozostają nieuchwytni. Policjanci zaapelowali, aby wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego przestępstwa kontaktowały się z włodawską komendą dzwoniąc pod numery: 47 813 22 09, 47 813 22 10 lub 47 813 22 24.

Zobacz także: Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(91)
rdzawy
6 miesięcy temu
OSKAR!!!
POLSKA RACJA ...
6 miesięcy temu
ukry
Jaki bóg? Kto...
6 miesięcy temu
Polski katolik potrafi.
Marek
6 miesięcy temu
To ukry. Zbudować wreszcie mur!!!
Witek
6 miesięcy temu
Teraz to już wrócili na Białoruś.
Zuzi
6 miesięcy temu
Policja była zajęta, mandatami za maseczki. Zamiast zająć się złodziejami..to było w sierpniu 3/4 miesiące minęły..tragedia co ta milicja robi..
Eco Drive
6 miesięcy temu
Co to za moda na mycie samochodu na myjniach i podgrzewanie przy tej okazji planety. Unia walczy z ociepleniem klimatu - a tu proszę, pozwala na zużywanie wody z wodociągów i prądu.
Yhgv
6 miesięcy temu
500+ nie wystarcza
Ona
6 miesięcy temu
ALE KIEDY TO BYŁO ZE WSZYSCY NA KRÓTKI RĘKAW????? NAPEWNO ICH TERAZ ZNAJDĄ. HAHAHAHAHA
ktos
6 miesięcy temu
Zamyka się auto i tyle.
Seroko
6 miesięcy temu
Cieżko będzie znaleźć bo to pisowcy okradli, a tam sami pisowcy.
Lesiost
6 miesięcy temu
Publikowanie wizerunku złodziei ma sens bezpośrednio PO kradzieży a teraz kto ich pamięta?
łowca koksów
6 miesięcy temu
Jak nie znalezli to nie znajdą gdy na nagraniu wyraznie ich twarzy nie widać. A ubrania dawno spalili i teraz chodzą w długich brodach.
Alek
6 miesięcy temu
Biedna Marcjanna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić