Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

To nie koniec sprawy Magdaleny Żuk. Jest nowa decyzja prokuratury

24
Podziel się

Minęły już ponad trzy lata od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Sprawa jednak nadal nie została wyjaśniona. Prokuratura właśnie postanowiła przedłużyć śledztwo.

To nie koniec sprawy Magdaleny Żuk. Jest nowa decyzja prokuratury
Śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk cały czas trwa (Facebook)
bCOyGonF

Pod koniec kwietnia 2017 roku doszło do tragedii w Egipcie. Magdalena Żuk wyskoczyła z okna w szpitalu w Port Ghalib, a następnego dnia zmarła. Okoliczności śmierci jednak od początku budziły poważne wątpliwości.

Przedłużono śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk

Prokuratura cały czas prowadzi śledztwo ws. zabójstwa. Przesłuchano już ponad 200 świadków, ale nadal nikomu nie postawiono zarzutów.

Zapadła kolejna decyzja w tej sprawie. Jak informuje Onet, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze złożyła wniosek do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu o przedłużenie śledztwa do 31 grudnia tego roku. Prośbę rozpatrzono pozytywnie. Czym spowodowana jest taka decyzja?

bCOyGonH

Anna Cieślińska: Oszukiwałam się, że Magda jest w pracy, że nic się nie stało,

Do dzisiaj z Egiptu nie dotarł materiał dowodowy w postaci sekcji zwłok i wyników badań toksykologicznych. W Polsce wykonano wszystkie możliwe czynności, ale nadal brakuje kluczowych dokumentów.

Z zebranych dotąd dowodów wynika, że śmierć nastąpiła w wyniku obrażeń po upadku z dużej wysokości. Prokuratura w dodatku uważa, że wobec Polki nie była stosowana przemoc i nie została zgwałcona. Wykluczono także, że Magdalena Żuk padła ofiarą handlu ludźmi.

Czytaj także:

bCOyGonN
bCOyGooi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Hmm
miesiąc temu
Czyli przez 3 kata nie potrafiono wyciągnąć z Egiptu dokumentów dot. polskiej obywatelki... Gratuluję skuteczności
mama
miesiąc temu
Kiedys jeden polak powiesil sie ,ona wyskoczyla z okna. To sa Egipskie narkotyki...
vgbhn
miesiąc temu
Ciekawe wnioski: Prokuratura ustaliła że Magda nie padła ofiarą handlu ludźmi, nie została zgwałcona i nie była stosowana wobec niej przemoc a przesłuchano już 200 świadków. Ciekawa sprawa na jakiej podstawie to stwierdzono skoro nie ma protokołu sekcji zwłok ani badań toksykologicznych - a minęło już ponad 3 lata i prokuratura postanowiła przedłużyć śledztwo (chyba parodię śledztwa). Dotychczas stwierdzono czego nie było, co nie zaszło i co można wykluczyć. Ja bym do tego dołożył ze możemy wykluczyć to że jest prowadzone jakiekolwiek śledztwo oraz to że czekamy na listę co jeszcze się nie wydarzyło, co nie zaszło, co nie miało miejsca. Tak więc nie mamy żadnych dowodów że ktoś działa na rzecz wyjaśnienia sprawy. Szkoda młodej dziewczyny i tyle.
bCOyGooj
Olka
miesiąc temu
W ramach protestu wszyscy Polacy powinni tam przestać jeżdzić raz na zawsze.Zeby pokazać solidarność z rodziną Magdy.
Dawid
miesiąc temu
Do dzisiaj z Egiptu nie dotarł materiał dowodowy w postaci sekcji zwłok i wyników badań toksykologicznych. To sa jakies jaja. Trzy lata minely i Egipt nie przyslal materialow dowodowych i wynikow badan toksykologicznych? Dlaczego?
Najnowsze komentarze (24)
o222o
4 tyg. temu
w jakiej sieci była?
Ala
miesiąc temu
Skandal!!!! 3 lata rodzina nie wie co zaszło, ale gdyby to jakiejś szychy dziecko było,to już za miesiąc mieliby wszystkie dowody, żal rodziców
ola
miesiąc temu
Jaaasne........, a dokumenty zapomnieli wysłać, zgubili, kozła zaraz znajdą. Hahaha......
pap
miesiąc temu
Sprawa jest rozstrzygnięta, Temida idzie na łatwizne, nikomu nie zależy na opublikowaniu prawy dot. tej naiwnej dziewczyny.
Stop
miesiąc temu
Nic mnie to nie obchodzi. Nie żyje i kropka. Ile ludzi umiera codziennie?
heh
miesiąc temu
pamiętajcie ze to jest artykul pisany przez kogos kto nie koniecznie ma pojecie o czym pisze ;) temat się spzredaje i jest ok
Klaudia
miesiąc temu
Cała Polska dobrze wie co wydarzyło się! Przestańcie nam mydlić oczy!
ixi
miesiąc temu
Polska. Radek Sikorski nie umiał nawet wynegocjować zwłok geologa/geodety przez dobre pół roku. Nie wspominam o tym, że negocjacje, jak człowiek jeszcze żył - również się nie powiodły.
bCOyGoob
aqq
miesiąc temu
Panie Zero, gratuluję! Może gdyby denatka przed śmiercią krzyknęła „Precz z długoPiSEm”, to sprawą By się zainteresowały polskie bieda-organy...
Lena 11 lat
miesiąc temu
Bardzo szkoda Madziuni Żuk taka to była piękna dziewczyna. Buzię miała jak aniołek oczka śliczne niebieskie usta słodkie. Powinna żyć i cieszyć się życiem. Wiem że zło wyrządzone szybciej czy później ale zawsze wraca więc sprawcy zabójstwa Magdalenki kiedyś odpowiedzą za to co zrobili i oby wyrzuty sumienia ich dręczyły do końca życia.
Gość
miesiąc temu
Po jej śmierci publikowano różne niekorzystne o niej informacje - że była pacjentką oddziału psychiatrycznego, zdjęcie z Facebooka jak rozneglirzowana tańczy na rurze.. Teraz podobno są jakieś doniesienia o dokonanym na niej mordzie rytualnym.. detektyw Rutkowski chyba badał sprawę. Szkoda młodego życia i tego jej cierpienia. Niech prawda wyjdzie na jaw a winni niech poniosą surową karę.
PISIOR
miesiąc temu
skandal!!!!!!!!!!!!!!!!
Qtaz
miesiąc temu
Normalni ludzie nie jeżdżą do arabów,talibów,muzółmanów i murzynów
greg
miesiąc temu
brawo ziobro trzy lata nie udało się zmusić egipskie służby do wydania dokumentów taki prokurator generalny to "złoto"
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić