To on rozmawiał z Dudą. Nie do wiary, co mówił w programie

220

Tucker Carlson z Fox News był jedynym amerykańskim dziennikarzem, któremu Andrzej Duda udzielił wywiadu podczas niedawnego pobytu w USA. W tym samym programie, w którym przepytywał Dudę, Carlson stwierdził, że chrześcijaństwo umiera i jest zastępowane przez "kult koronawirusa".

To on rozmawiał z Dudą. Nie do wiary, co mówił w programie
Tucker Carslon mówił o "kulcie koronawirusa"

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu amerykańskiej telewizji Fox News. Wystąpił w programie "Tucker Carlson Tonight", gdzie mówił m.in. o polityce prorodzinnej w Polsce.

W tym samym programie dziennikarz Tucker Carslon poruszył temat koronawirusa. Stwierdził, że politycy wykorzystali pandemię, aby zamknąć tysiące kościołów i "wtrącić chrześcijan do więzienia za praktykowanie swojej wiary".

Tucker Carslon o nowej religii. "To kult koronawirusa"

Carslon podkreślił, że nie ma świeckich krajów, tak jak nie ma świeckich ludzi, ponieważ "każdy w coś wierzy". Jego zdaniem wszyscy rodzimy się z potrzebą oddawania czci.

Ameryka nie straciła swojej religii. Po prostu zastąpiła swoją religię. To, co umiera, to wiara, która stworzyła cywilizację zachodnią – chrześcijaństwo. W jego miejsce pojawiło się nowe wyznanie wiary i, jak wszystkie religie, ma swoje własne sakramenty, własne święte teksty. To kult koronawirusa - powiedział dziennikarz Fox News.

Gospodarz programu twierdzi, że amerykańscy przywódcy mają obsesję na punkcie doktora Fauciego, głównego epidemiologa USA. Powiedział również, że Joe Biden, który zachęca Amerykanów do szczepień, jest "głównym apostołem nowej religii".

Wkrótce szczególnie pobożni wyruszą na pielgrzymki do Wuhan w Chinach, gdzie miał miejsce pierwszy cud przeniesienia wirusa na człowieka. Niektórzy uważają, że wizyta na mokrym targu ich uzdrowi. A kim jesteśmy, żeby powiedzieć, że nie? Nie usłyszysz, jak Joe Biden wątpi w tę nową religię - Joe Biden jest jej głównym apostołem. Wie, że królestwo Corony może istnieć na Ziemi i że będzie trwać wiecznie. Ale najpierw każdy musi się nawrócić - stwierdził Tucker Carslon.

Zobacz także: Czwarta fala dla osób niezaszczepionych. Ekspert: spodziewamy się wzrostu zajętości łóżek covidowych

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić