Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

To on rozmawiał z Dudą. Nie do wiary, co mówił w programie

158
Podziel się

Tucker Carlson z Fox News był jedynym amerykańskim dziennikarzem, któremu Andrzej Duda udzielił wywiadu podczas niedawnego pobytu w USA. W tym samym programie, w którym przepytywał Dudę, Carlson stwierdził, że chrześcijaństwo umiera i jest zastępowane przez "kult koronawirusa".

To on rozmawiał z Dudą. Nie do wiary, co mówił w programie
Tucker Carslon mówił o "kulcie koronawirusa"
bEKkreKt

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu amerykańskiej telewizji Fox News. Wystąpił w programie "Tucker Carlson Tonight", gdzie mówił m.in. o polityce prorodzinnej w Polsce.

W tym samym programie dziennikarz Tucker Carslon poruszył temat koronawirusa. Stwierdził, że politycy wykorzystali pandemię, aby zamknąć tysiące kościołów i "wtrącić chrześcijan do więzienia za praktykowanie swojej wiary".

bEKkreKv

Tucker Carslon o nowej religii. "To kult koronawirusa"

Carslon podkreślił, że nie ma świeckich krajów, tak jak nie ma świeckich ludzi, ponieważ "każdy w coś wierzy". Jego zdaniem wszyscy rodzimy się z potrzebą oddawania czci.

Ameryka nie straciła swojej religii. Po prostu zastąpiła swoją religię. To, co umiera, to wiara, która stworzyła cywilizację zachodnią – chrześcijaństwo. W jego miejsce pojawiło się nowe wyznanie wiary i, jak wszystkie religie, ma swoje własne sakramenty, własne święte teksty. To kult koronawirusa - powiedział dziennikarz Fox News.
bEKkreKB

Gospodarz programu twierdzi, że amerykańscy przywódcy mają obsesję na punkcie doktora Fauciego, głównego epidemiologa USA. Powiedział również, że Joe Biden, który zachęca Amerykanów do szczepień, jest "głównym apostołem nowej religii".

Wkrótce szczególnie pobożni wyruszą na pielgrzymki do Wuhan w Chinach, gdzie miał miejsce pierwszy cud przeniesienia wirusa na człowieka. Niektórzy uważają, że wizyta na mokrym targu ich uzdrowi. A kim jesteśmy, żeby powiedzieć, że nie? Nie usłyszysz, jak Joe Biden wątpi w tę nową religię - Joe Biden jest jej głównym apostołem. Wie, że królestwo Corony może istnieć na Ziemi i że będzie trwać wiecznie. Ale najpierw każdy musi się nawrócić - stwierdził Tucker Carslon.

Zobacz także: Czwarta fala dla osób niezaszczepionych. Ekspert: spodziewamy się wzrostu zajętości łóżek covidowych

bEKkreKC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkreKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(158)
NS..
3 tyg. temu
Czekam na wywiad z Antonim
Casi
3 tyg. temu
Oni obydwoje są na tym samym poziomie intelektualnym. Żenada...
apis
3 tyg. temu
podobni wiedzą i rozumem
bEKkreKX
Rapa
3 tyg. temu
I takiemu typowi nasz prezydent udzielił wywiadu?
POLAK
3 tyg. temu
jaki rezydent(ciamajda) taki dziennikarzyna..
KORLEONE
3 tyg. temu
Duże pieniądze z Lasów Państwowych trafiły do nowo utworzonej kancelarii prawnej Aventum z Rybnika. Jej założycielem jest znajomy Michała Wosia, byłego ministra środowiska, który nadzorował Lasy.
Niepewny
3 tyg. temu
Myślę, że pisarz chciał tym artykułem uderzyć w prezydenta
ten tuptuś
3 tyg. temu
mf-kalosz mówi od rzeczy ale zarabia na tym bełkocie miliony.
odważny i mąd...
3 tyg. temu
Carlson to doskonały i odwazny dziennikarz, który nie boi sie głosić prawdy i bycia niepoprawnym politycznie. Najlpeszy ze wszystkich. Chcieli go wywalic za tę odwagę z Foxa, ale wtedy ogladalność i dochody stacji spadły na leb i szyje, więc szybko go przywrócili.
Jerzy
3 tyg. temu
W mojej opini jeden z najlepszych dziennikarzy. Nie bal sie mowic negatywnie o bandach czarnuchow ktorzy grabili, podpalali, dewastowali miasta po smierci bandyty Floyda. W przeciwiensteie do demokratow ktorzy twierdzili ze to niewinny protest czujacej sie dyskryminowana rasa czarnych.
@Mint
3 tyg. temu
Jak z twoim English, hmm...? Habla any?
Mint
3 tyg. temu
Tucker tez przestaje byc wiarygodny. 4 dni minely od ogloszenia w Arizonie przewałow podczas glosowan, i wymazywania informacji z komputera . Tucker slowa nie powiedział , pussy !!!!!!
Szymonek
3 tyg. temu
Wreszcie ktoś mówi rozsądnie i logicznie.
bEKkreKP
leon
3 tyg. temu
jak nasze typ pis, to samo propaganda
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić