aktualizacja 

To się nazywa profesjonalizm. Nie uwierzysz, co spotkało ją na wizji

14

Farah Nasser jest dziennikarką telewizji Global News. Profesja wymaga od niej zachowywania kamiennej twarzy nawet wówczas, kiedy otoczenie tego nie ułatwia. Tak było i wówczas, gdy do ust Nasser dostało się coś, na co nie była gotowa.

To się nazywa profesjonalizm. Nie uwierzysz, co spotkało ją na wizji
Farah Nasser ma żelazne nerwy. Inna prezenterka nie poradziłaby sobie z taką sytuacją (Twitter)

Farah Nasser sama postanowiła ujawnić, co przytrafiło się jej w pracy. Kanadyjska dziennikarka opublikowała na Twitterze materiał z feralnego wydania wiadomości. Prawdopodobnie gdyby nie wytłumaczyła sytuacji, ze względu na profesjonalizm Nasser nikt by się nie zorientował.

Do ust wleciała jej mucha. Dziennikarka zachowała zimną krew

Jak wyjawiła dziennikarka, na filmiku uchwycono moment, kiedy... połknęła muchę. Mimo że coś podobnego prawdopodobnie wywołało u Farah Nasser mdłości, zdołała zachować opanowanie i kontynuowała pracę z kamienną twarzą. Tylko jeśli wytężyć wzrok, można spostrzec, że zmarszczyła brwi i przełknęła ślinę.

Udostępniam, bo w dzisiejszych czasach wszyscy potrzebujemy trochę śmiechu. Połknęłam dzisiaj muchę na antenie – napisała Farah Nasser w opisie nagrania na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak informuje Daily Mail, kiedy Farah Nasser spotkała trudna sytuacja, ta akurat relacjonowała sytuację w Pakistanie. W kraju wystąpiły tragiczne w skutkach powodzie, więc gdyby prezenterka zrobiła niecodzienną minę lub wydała z siebie wstydliwy odgłos, byłoby to wyjątkowo niestosowne.

Czułam, jak mucha trzepocze swoimi skrzydłami w moim gardle i nie chce skierować się w dół. Po prostu utknęła – wspominała przykre zdarzenie Farah Nasser (Fox News).

Materiał opublikowany przez Farah Nasser zdobył popularność w błyskawicznym tempie. Osoby, które obejrzały filmik na Twitterze, nie szczędziły żartobliwych komentarzy.

Widziałem, jak to się stało. Jeśli chodzi o pracę w wiadomościach, jesteś prawdziwą komandoską.
Co za profesjonalistka! Poza tym uwielbiam cię za to, że się z tego śmiejesz.
Totalna profeska. Dobra robota!
Co za szczęściara z tej muchy – komentowali filmik użytkownicy Twittera.
Zobacz także: Zobacz też: Ida Nowakowska zapewnia, że nie potrzebuje niani w przeciwieństwie do Maffashion
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić