To zdjęcie chwyta za serce. Niesamowita scena w USA

33

W sieci pojawiła się fotografia, która zdobyła serca internautów na całym świecie. Niesamowite zdjęcie przedstawia strażaka, który czyta dziecku bajkę na miejscu wypadku.

To zdjęcie chwyta za serce. Niesamowita scena w USA
Strażak siedział z dziewczynką na chodniku (Instagram)

Niesamowita fotografia powstała 29 września wieczorem. To właśnie wtedy doszło do wypadku w amerykańskim mieście Billings w stanie Montana. Jednak nie o skutkach zdarzenia drogowego zrobiło się głośno, a o niecodziennym zdjęciu, które trafiło do sieci.

Fotografia została wykonana podczas sprzątania miejsca wypadku. Podczas gdy wszyscy strażacy byli tym zajęci, jeden z nich zdobył się na wyjątkowy gest. Postanowił zaopiekować się dzieckiem, które uczestniczyło w wypadku. Na zdjęciu widać, jak usiadł wraz z małą dziewczynką na poboczu i czytał jej książkę, zapewne, aby odwrócić jej myśli od drogowego incydentu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Głos w sprawie postawy strażaka zabrały osoby z jego otoczenia. Strażak Cameron Abell przyznał w rozmowie z lokalną stacją telewizyjną, że Ryan Benton wziął na siebie pełną odpowiedzialność w momencie wykonania fotografii. Abell pochwalił swojego kolegę, a żona bohatera zdradziła, że ten jest skromną osobą i nie lubi przebywać w centrum uwagi.

Ryan jest naprawdę skromnym facetem i prawdopodobnie zabije mnie za umieszczenie go w centrum uwagi – powiedział Abell.
Zobacz także: Ważna rozprawa TK. Kąśliwy komentarz polityka opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić