Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

To zdjęcie to hit. Wszyscy śmieją się z Trumpa

163

W Stanach Zjednoczonych furorę robi zdjęcie wykonane przez Kaitlan Collins, reporterkę CNN. Na fotografii widać Donalda Trumpa w dość nietypowych okolicznościach. Zdjęcie szybko obiegło sieć.

To zdjęcie to hit. Wszyscy śmieją się z Trumpa
(EPA, Erin Schaff, PAP)

Collins relacjonuje dla CNN wydarzenia z Białego Domu. W Święto Dziękczynienia sfotografowała Trumpa, kiedy ten dzwonił do żołnierzy.

W czym problem? W tym, że podczas telekonferencji Trump zasiadł przy bardzo małym biurku. Internauci zaczęli się śmiać, że Trump siedzi przy "dziecięcym stole", błyskawicznie powstały także dziesiątki przeróżnych memów.

Jak przy stoliku dla dzieci.
Awww, wygląda tak uroczo przy tym małym biurku.
Wygląda na to, że korzysta z biurka czwartoklasisty i pożyczył pieczęć prezydenta - piszą w komentarzach internauci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Collins nie zalicza się do zwolenników Trumpa. Podczas pierwszego roku pracy została tymczasowo wyrzucona z Gabinetu Owalnego za zadawanie prezydentowi pytań, które jego zespół prasowy uznał za niegrzeczne. Pytania dotyczyły m.in. Władimira Putina.

Reporterka również w tym roku starła się z prezydentem. Prezydent wytknął Collins, że ta ściągnęła na chwilę maseczkę i nazwał ją "oszustką z CNN". Korespondentka napisała wtedy, że Donald Trump zajmuje się taką drobnostką, podczas gdy dziesiątki tysięcy obywateli umiera na koronawirusa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Aborcja to dla nich szansa na lepsze życie. Trump pozbawił je wyboru
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić