Na to zdjęcie długo czekano. Polska gwiazda wszystko potwierdziła

23

Choć ten związek od samego początku budził wiele wątpliwości, to ta para na przekór wszystkim postanowiła założyć razem rodzinę. Po miesiącach spekulacji postanowili potwierdzić doniesienia o ciąży.

Na to zdjęcie długo czekano. Polska gwiazda wszystko potwierdziła
(Instagram)

Kiedy pojawiły się informacje o nowym partnerze Maffashion, media nie chciały uwierzyć, że ten związek przetrwa. Niepokorny Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska mimo wszystko postanowili przypieczętować swoją miłość zaręczynami.

Niedługo potem pojawiły się plotki o ciąży. Choć ani Kuczyńska, ani Fabijański nie potwierdzili przez cały ten czas doniesień, również im nie zaprzeczyli.

Para nie zaznała od tamtej pory spokoju. Od miesięcy każde zdjęcie wrzucane przez Maffashion, czy każda jej relacja na Instagramie, są rzetelnie analizowane przez wnikliwych obserwatorów.

Plotkom nie było końca. Od pewnego czasu jednak wszyscy już wiedzieli, że gwiazda jest w ciąży, ale głosu w sprawie nie zabierze, ponieważ ceni sobie w tym szczególnym czasie spokój.

Kuczyńska do tej pory nie wypowiedziała się na temat swojego błogosławionego stanu. Aby ukrócić pogłoski, postanowiła w końcu wrzucić zdjęcie, na którym widać wyraźnie zarysowany ciążowy brzuch. Miesiąc ciąży i płeć dziecka to również jedynie doniesienia ze źródła serdecznych "znajomych pary".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Maffashion w odwiedzinach u Sary Boruc
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić