o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Tomasz Grodzki ma usłyszeć cztery zarzuty. Ważne wieści z prokuratury

12
Podziel się

Prokuratura zamierza postawić obecnemu marszałkowi Senatu, Tomaszowi Grodzkiemu, cztery zarzuty przyjęcia korzyści majątkowych - w latach 2006, 2009, 2012. By tak się jednak stało, polityk musi mieć uchylony immunitet.

Tomasz Grodzki ma usłyszeć cztery zarzuty. Ważne wieści z prokuratury
Na zdjęciu: Tomasz Grodzki (PAP)
bDXSEByZ

Prokuratura Regionalna w Szczecinie przez ponad rok prowadziła śledztwo w sprawie podejrzenia korupcji w szczecińskim szpitalu, gdy ordynatorem jednego z oddziałów był obecny marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Postępowanie zostało wszczęte po tym, jak zawiadomienie złożył radny gdańskiego sejmiku.

Teraz na jaw wypłynęły szokujące informacje. Jak podaje portal wnp.pl, wskazano, że z zeznań świadków wynika ponoć, iż "na oddziale szpitalnym wiedza o tym, że doktor Grodzki przyjmuje łapówki, była powszechna. Panowało również przekonanie, że uiszczenie łapówki jest konieczne, aby pacjent był dobrze leczony".

bDXSEBzb

Wobec tego prokuratura zamierza postawić Grodzkiemu cztery zarzuty. Mają one oczywiście dotyczyć przyjęcia korzyści majątkowych w latach 2006, 2009 i 2012.

By jednak tak się stało, konieczne jest uchylenie immunitetu marszałka Senatu. Podczas jego obowiązywania niedozwolone jest ogłaszanie zarzutów karnych posłom i senatorom.

Tomasz Grodzki zrzeknie się immunitetu? Dosadny komentarz

Tomasz Grodzki odniósł się już do kwestii zrzeczenia się immunitetu.

bDXSEBzh
Jeśli partia rządząca, która od półtora roku urządza na mnie polowanie, chce tym sposobem uzyskać większość w Senacie, to ja na to mówię "nie" - powiedział, cytowany przez tvp.info.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXSEBzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Babola
6 dni temu
Ha ha zarzuty nastapily zeby pisowskie przekrety zakryly,wyszla sprawa Obajtka,nie przeprowadzonych wyborow ale cicho sza nie mow nikomu-na P.Grodzkiego cos wymyslimy bo Senat nam blokuje i to nas duzo kosztuje
Jesio
6 dni temu
Najpierw srebrna... potem fikcyjne wybory za 76 baksów..no i dalej może być Obajtek i ta reszta.....nie inaczej
jan
miesiąc temu
co tam koperta przy dwóch srebrnych wieżach, dwóch maybachach, hektarach ziemi itp
bDXSEBzD
jan
miesiąc temu
Niech najpierw Kaczyński zrzeknie się immunitetu
dserf
miesiąc temu
Pan koperta-lepkie łapki,co boi sie sądów,jakby był czysty,to by sie sam podał do dymisji,a tak bedzie mataczył koperciarz do konca
dse
miesiąc temu
Pan koperta-lepkie łapki,co boi sie sądów,jakby był czysty,to by sie sam podał do dymisji,a tak bedzie mataczył koperciarz do konca
ak001
miesiąc temu
Odwracamy uwagę od Obajtka? Brawo PiS! Wy to potraficie manipulować opinią publiczną :)
Linia obrony
miesiąc temu
Grodzkie brało koperty, ale one były... puste.
😎😎😎😎
miesiąc temu
Pan koperta📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨📨
gość
miesiąc temu
jak by był nie winny to by nie robił problemu a tak sam się przyznał bez honoru wstyd dla Polski że koperciarz ma takie stanowisko senat już dawno powinien być zlikwidowany
Gosc
miesiąc temu
Głupi zarzut. Przecież wiadomo , ze lekarze , zwłaszcza ordynatorzy nigdy nie byli i nie są skorumpowani.
ameryk
miesiąc temu
Misterna robota pisowskich służb w celu przejęcia Senatu! Oni są zdolni do wszystkiego! Po trupach do celu! Ok, nie obejdzie się bez kolejnej weryfikacji w służbach! Nie obejdzie się bez obniżenia uposażeń takim do minimum socjalnego!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić