Tomasz Lis broni Beaty Szydło. Chodzi o jej syna

872

Beata Szydło ma sprzymierzeńca wśród wrogów? Wielu może zaskoczyć to, że za byłą premier wstawił się… Tomasz Lis. Dziennikarz wziął stronę europosłanki w sprawie afery związanej z jej synem Tymoteuszem.

Tomasz Lis broni Beaty Szydło. Chodzi o jej syna
Tomasz Lis wstawił się za Beatą Szydło na Twitterze (Getty Images, NurPhoto)

Tomasz Lis znany jest z niechęci do obecnie rządzącej partii. Tym bardziej dziwi fakt, że dziennikarz otwarcie stanął w obronie Beaty Szydło na portalu społecznościowym.

Tomasz Lis staje w obronie Beaty Szydło

Publicysta wypowiedział w sprawie afery wokół syna Beaty Szydło. Niedawno wyszło bowiem na jaw, że Tymoteusz Szydło, który zrzucił sutannę, znalazł zatrudnienie w firmie, której udziałowcem jest Daniel Obajtek. Zmienił też nazwisko w celu uniknięcia szumu, co mu się niestety nie udało.

Sprawa wywołała medialny skandal, a internauci nie pozostawiają na byłej premier suchej nitki. Tomasz Lis postanowił interweniować, wstawiając się za europosłanką PiS na Twitterze. Uważa, że życie prywatne syna Beaty Szydło nie powinno nikogo interesować ani rzutować na ocenę jej samej.

Zaczepki pod adresem pani Szydło z powodu porzucenia przez jej syna sutanny, są nie na miejscu. Nasze dzieci mają wolną wolę i robią co chcą. Czasem nam się ich wybory podobają, a czasem nie, co zresztą nie ma większego znaczenia. I tyle - napisał na swoim profilu
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Lis tonuje nastroje, ale nie wszystkim twitterowiczom się to spodobało. Swojego niezadowolenia nie kryją w komentarzach:

Apostoł Moralności się włączył? - pyta jeden z internautów.
Coś się z @lis_tomasz dzieje złego. To już nie pierwszy jego bezmyślny tłit... - komentuje inny użytkownik.
Zobacz także: Nowe informacje o Tymoteuszu Szydło. Roman Giertych użył mocnych słów
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić