Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Tymoteusz już nie Szydło. Syn byłej premier zmienił nazwisko

224
Podziel się

Tymoteusz Szydło, syn byłej premier oraz były ksiądz zmienił nazwisko. Jak podaje serwis OKO.press obecnie pracuje w firmie ERG Bieruń Folie, w której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka.

Tymoteusz już nie Szydło. Syn byłej premier zmienił nazwisko
Wiadomo, co dzieje się z synem Beaty Szydło (Getty Images)
bEKVNoOd

Tymoteusz, syn Beaty Szydło zmienił nazwisko. Były ksiądz według informacji "OKO.press" pracuje w ERG Bieruń Folie jako przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za dystrybucję worków foliowych. Udziałowcem w firmie jest Daniel Obajtek oraz jego matka Halina.

Dziennikarze OKO.press skontaktowali się z ERG Bieruń i poprosili o rozmowę z Tymoteuszem Szydło. Sekretarka miała odpowiedzieć, że "Pan Tymoteusz jest poza firmą, na urlopie". Później kobieta twierdziła jednak, że doszło do pomyłki i "pan Szydło nie pracuje w ERG Bieruń Folie".

bEKVNoOf

Portal zadzwonił również do "Tymoteusza X", którego nazwisko i numer znajduje się na stronie internetowej firmy. Mężczyzna, który odebrał, był zaskoczony i przekonywał, że nie nazywa się Szydło.

Syn Beaty Szydło pracuje w firmie, której współwłaścicielem jest Daniel Obajtek

Informacje o tym, że syn Beaty Szydło zmienił nazwisko i pracuje w ERG Bieruń, potwierdził mecenas Maciej Zaborowski, który reprezentuje Daniela Obajtka i wcześniej zabierał głos w imieniu Tymoteusza Szydło.

bEKVNoOl

Prawnik przekazał, że była premier chciała pomóc synowi w znalezieniu pracy. Szydło zwróciła się do kilku znajomych, w tym Daniela Obajtka. Nie chciała jednak, by Tymoteusz pracował w spółkach skarbu państwa, ale w sektorze prywatnym. Syn Beaty Szydło ma pracować w ERG Bieruń od października 2019 r.

Zobacz także: Daniel Obajtek. Bartosz Arłukowicz zadał "kluczowe pytanie" ws. szefa PKN Orlen

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKVNoOG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(224)
Seniorka
6 miesięcy temu
I co się stało ,nie ma powołania ,lepiej że nie zmarnował swojego życia pod sukienką.to prawy człowiek . Prawdy nie trzeba się wstydzić, Czarne nazwać czarnym a białe białym .Tymek jesteś bohaterem ,możesz służyć Ojczyźnie w cywilu i być szanowanym Polakiem
123
7 miesięcy temu
W prywatnej firmie to co komu do tego ? Ja rozumiem gdyby w Orlenie ale to chyba nie jest państwowa firma. Oj przeszkadza Pan Obajtek komuś ...
Samuel
7 miesięcy temu
To "DOBRA ZMIANA"
bEKVNoOH
Ziemlak
7 miesięcy temu
Wcale nie numer, syn Tuska młody tusek też zmienił nazwisko, nie pamiętacie tej afery,?
borsuk
7 miesięcy temu
A przecież ciągle się przypomina w mediach wszelkiego typu, żeby ograniczać zużycie tworzyw sztucznych zwanych potocznie plastikami. Jak zwykle historia się powtarza, gdyż są równi i równiejsi. Niektórzy w ogóle nie przejmują się nadmierną emisją CO2 do atmosfery, recyklingiem oraz ochroną środowiska naturalnego.
o.tymoteusz
7 miesięcy temu
ALLELUJA I DO PRZODU !
Faktus
7 miesięcy temu
SYN DONALDA TUSKA TEZ PRACOWAŁ W FIRMIE LOTNICZEJ POWIAZANEJ Z AMBER GOLD JAKO JOZEF BĄK. WIĘC O CO CHODZI.
Mnm
7 miesięcy temu
Jak czepiali się do bólu P.Adamowicza to wszystko było ok ,ale jak tropią ich i śledzą każdy ruch to wielkie oburzenie mafijne !!!!! Tak właśnie działa mafia !!!
SZOPKA
7 miesięcy temu
PO MYLENI
SZOPKA
7 miesięcy temu
PO MYLONYCH NIE BRAKUJE
ha ha ha
7 miesięcy temu
Przyjął nazwisko MATKI SWOJEGO DZIECKA, ot i cała wielka tajemnica. Ale każdy, kto widział pana KUSIŃSKIEGO, dostrzega jego zadziwiająco bliźniacze podobienstwo do Tymcia Ciamajdy Szydły. Dla potwierdzenia jaka jest prawda, trzeba by odciski palców sprawdzić, ale nie wiem jak to jest z odciskami u jednojajowych bliźniąt. Bo Tymcio KUSIŃSKI musi być jednojajowy, z tym strasznie ślimokowatym wyglądem. A Tymcio Szydło ślimokiem jednojajowym był bez dwóch zdań! Były co prawda podejrenia, ze jest jak Jaruś PrezioKaczka, w ogóle bezjajeczny, ale to dziecko to jednak jakiś dowód, że może jednak nosić męskie spodnie, a nie getry jak baba.
Oburzony
7 miesięcy temu
Teraz mamuśka ma dług wdzięczności u Obajtka i nie powie na niego ani jednego złego słowa. Tak działa mafia.
Czesiek
7 miesięcy temu
Wstydzi się nazwiska matki.
bEKVNoOz
Hiroszima Jac...
7 miesięcy temu
A kto mu zabroni pracować???Czemu człowiekowi przeszkadzacie ,Tusk młody zajmował poważniejsze stanowisko i nikt go do czasu afery nie targał!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić