Tomasz wyjechał do Austrii do pracy. 38-latek przepadł bez śladu

6

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu Tomasza ZIętaka z Nowego Targu. Mężczyzna w połowie marca wyjechał do pracy w Austrii. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w połowie kwietnia i od tego momentu słuch po nim zaginął. Rodzina bardzo martwi się o 38-latka.

Tomasz wyjechał do Austrii do pracy. 38-latek przepadł bez śladu
Zaginął 38-letni Tomasz Ziętak (Policja Małopolska)

38-letni Tomasz Ziętak z Nowego Targu w połowie marca pojechał za granicę w celach zarobkowych. W Austrii miał podjąć dobrze płatną pracę. Wyjazd wydawał się doskonałym pomysłem na podreperowanie domowego budżetu.

Z początku nic nie budziło podejrzeń jego najbliższych. Mężczyzna regularnie dzwonił do rodziny i relacjonował swój pobyt na obczyźnie. Tak było do końca kwietnia. Wtedy bliscy nowotarżanina rozmawiali z nim po raz ostatni.

Zaniepokojeni brakiem kontaktu z 38-latkiem krewni zawiadomili policję o jego zaginięciu. Funkcjonariusze z nowotarskiej komendy wszczęli poszukiwania. W sieci udostępnili rysopis i wizerunek zaginionego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie miał pojęcia, co trzyma w stodole. Do akcji wkroczyli saperzy

Tomasz Ziętak ma 182 cm wzrostu i tęgą sylwetkę. Mężczyzna jest łysy, ma zielone oczy i śniadą karnację. Jego cechami charakterystycznymi są duży nos i liczne tatuaże, m.in. na karku. Mundurowi opisali je w oficjalnym komunikacie:

Liczba 13 z dwoma kostkami do gry, na lewym przedramieniu; motyw zegarka kieszonkowego i kompas oraz tatuaż na prawym przedramieniu w okolicach nadgarstka - wskazali policjanci.

Rodzina pana Tomasza bardzo się o niego martwi. Bliscy mężczyzny dołączają się do apelu policjantów, kierowanego do osób, które mogą pomóc w odnalezieniu 38-latka.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 47 83 46 400 lub numerem alarmowym 112. Za okazaną pomoc dziękujemy - czytamy w policyjnym komunikacie.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić