aktualizacja 

Trafił "szóstkę" w Lotto. Pracownica kiosku: "Byłam w szoku"

220

W Unisławiu w województwie kujawsko-pomorskim padła główna wygrana w Lotto Plus. Szczęśliwiec wzbogacił się aż o milion złotych! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Trafił "szóstkę" w Lotto. Pracownica kiosku: "Byłam w szoku"
Wygrana w Lotto Plus padła tym razem w Unisławiu. (Pexels)

Osoba, która w czwartek 8 września zrealizowała zwycięski kupon Lotto Plus w kolekturze w Unisławiu przy ul. Chełmińskiej 59 ma powody do radości. Szczęśliwiec niedługo odbierze pokaźną sumę. Tak wysokiej wygranej w tej miejscowości jeszcze nie było.

Szczęśliwe liczby, które zostały wylosowane w Lotto Plus 8 września 2022 roku to: 6, 10, 17, 19, 21, 29

Pracownica kiosku z kolekturą w Unisławiu przy ul. Chełmińskiej 59 pani Natalia, nie ukrywa, że gdy dowiedziała się o wygranej była w szoku.

Byłam w szoku, gdy otrzymałam tę informację. Cieszymy się bardzo, że główna wygrana padła właśnie u nas. Kuponów każdego dnia sprzedajemy dużo. Jak widać, warto próbować i liczyć na łut szczęścia, bo nawet w kolekturach w małych miejscowościach może się komuś poszczęścić - mówi kobieta w rozmowie z portalem chełmno.naszemiasto.pl

Zdaniem pani Natalii klienci częściej wybierają kupony chybił - trafił.

Pracuję tu od pięciu miesięcy. Mniejszych wygranych padło w tym czasie sporo. Bywa, że ktoś kupuje jedną zdrapkę za 2 złote i wygrywa 50 złotych, zdarzają się wygrane po 100 złotych. Sama też czasem gram. Może teraz, widząc, że mamy dobra rękę, mieszkańcy kuponów będą w naszej kolekturze kupować jeszcze więcej - mówi pracownica kiosku z kolekturą.

Jak podaje portal chełmno.naszemiasto.pl osoba, która trafiła "szóstkę" w Unisławiu, po swoją nagrodę będzie musiała pojechać do Bydgoszczy, gdyż wygrane powyżej 2280 złotych odbiera się w oddziale głównym. Wygrana zostanie pomniejszona o 10-procentowy podatek. Pieniądze z wygranej wypłacane są w gotówce lub na konto.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 22:00.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić