Tragedia 18-letniej Weroniki. Walczy o życie po ataku psów

61

18-letnia Weronika z Mikołajówka (woj. łódzkie) trafiła na oddział intensywnej terapii po ataku wściekłych psów. Jej stan jest bardzo poważny.

Tragedia 18-letniej Weroniki. Walczy o życie po ataku psów
Tragedia 18-letniej dziewczyny. Walczy o życie po ataku psów - zdjęcie ilustrowane (Wikipedia)

Weronika w lutym skończyła 18 lat. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w czwartek 26 maja. W drodze do szkoły nastolatka została zaatakowała przed stado dzikich i agresywnych psów. Nastolatkę znaleźli przechodnie, a sama dziewczyna leżała w rowie z poważnymi obrażeniami ciała.

Jak informuje lask.naszemiasto.pl, na miejsce szybko wezwano odpowiednie służby. Mocno pogryziona dziewczyna została przetransportowana do szpitala WAM w Łodzi.

Dziewczyna trafiła na oddział intensywnej terapii. Walczy o życie, jej stan jest ciężki. - Rozmawiałem dziś z lekarzami. Stan jest stabilny, ale uprzedzali, że jest źle - mówi Krzysztof Przybylski, ojciec Weroniki.

Do kogo należą psy?

Burmistrz Łasku, Gabriel Szkudlarek powiedział tvn24, że wcześniej nie miał sygnałów o tym, że na terenie gminy biegają bezpańskie agresywne psy.

Dzięki mieszkańców i poszukiwaniom prowadzonym przez służby mundurowe sforę zlokalizowano w Borszewicach Kościelnych, gm. Łask. Zabezpieczona została przez policjantów. Na miejsce wezwano firmę specjalizującą się w wyłapywaniu takich zwierząt.

Jak czytamy na lask.naszemiasto.pl, z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że są to te same zwierzęta, które wcześniej zaatakowały jedno z gospodarstw w Okupie.

Znajomi nastolatki proszą o pomoc. "Potrzebna jest krew dla mieszkanki naszego powiatu, która wczoraj została zaatakowana przez psy w Mikołajówku k. Łasku" - czytamy na profilu lokalnych harcerzy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Kontrowersyjny ambasador zostanie w Polsce? Odpowiedź z MSZ
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić