Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Tragedia dwóch nastolatków. Trzymali się za ręce przed samobójstwem

57
Podziel się:

Wielki dramat rozegrał się w niedzielny wieczór w Warce (woj. mazowieckie). Pod kołami pociągu zginęli 17-letnia dziewczyna i 19-latek. "Super Express" dotarł do nowych informacji w tej sprawie.

Tragedia dwóch nastolatków. Trzymali się za ręce przed samobójstwem
Tragedia dwóch nastolatków. (Komenda Powiatowa PSP)

W niedzielę (19 grudnia) około godz. 22.00 w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do śmiertelnego potrącenia dwojga młodych ludzi na moście kolejowym nad Narwią. Wjeżdżający na most w Nowym Dworze Mazowieckim maszynista dostrzegł nagle sylwetki dwóch osób na torach.

Pociąg Intercity relacji Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia, jadący w kierunku Warszawy, śmiertelnie potrącił 19-letniego mężczyznę oraz 17-letnią kobietę, mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego.

Tragiczne informacje

Z informacji do których dotarli reporterzy "Super Expressu" wynika, że nastolatkowie do końca trzymali się za ręce. Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza.

W pobliżu pociągu stwierdzono jedną nieprzytomną osobę, odstąpiono od reanimacji ze względu na stan ciała. Chwilę później pod pociągiem natrafiono na drugie ciało. Jego stan nie pozwalał w pierwszej chwili na zidentyfikowanie płci - powiedział po wypadku mł. kpt. Paweł Plagowski z nowodworskiej straży pożarnej.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Około 400 km okopów na linii frontu. Ukraina szykuje się do odparcia ataku Rosji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Darwin. Karol
6 miesięcy temu
Witamy w polsce. Pewnie im wpisali covida
Hanging
6 miesięcy temu
ja mysle o.samobojstwie 24/7... To są to wręcz moje fantazje. z lozka nie wychodzę bo.to za trudne zadanie psychiczne. Rzygam i robię pod siebie. Biorę antydepresanty od lekarza. Mnie nie dają nic. Mam 30 lat I niedługo się zabiję. Mial ktoś tak?
free
6 miesięcy temu
O maszyniście i jego traumie tacy debile oczywiście nie pomyślą. O setkach ludzi którzy gdzieś się przez nich spóźnili, również. Chcesz się zabić to zrób to tak by nie przysparzać problemów innym! Najprościej - kawał sznura i na gałąź.
Seniorka
6 miesięcy temu
Nie dwóch, a dwoje! Dwoje , dwojga, nieuki, wpisywacze! Tragedia dla rodzin. Oni już nic nie czują.
polak
6 miesięcy temu
O2, błagam nie sugerujcie ,że to dwóch nastolatków trzymało się za ręce i weszło pod pędzący pociąg .To dwoje nastolatków ,a dla niektórych środowisk to olbrzymia różnica
Afk
6 miesięcy temu
Nie każdy może żyć w naszym pjbanym świecie który sami tworzycie...Samobójstwo, czyli że byli delikatni...Lepsi od rozkrzyczanych złodziei jakich pełno...
Nemeczek
6 miesięcy temu
Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza? Nie. To było samobójstwo.
Polak
6 miesięcy temu
Warka jest oddalona od Nowego Dworu o kilkadziesiąt kilometrów. Dziennikarz powinien umieć coś więcej niż tylko kopiuj-wklej.
Malangsveien
6 miesięcy temu
Szkoda przykra sprawa współczuje rodzicom
psycholog
6 miesięcy temu
Myślę, że gdyby media dały jeszcze trochę więcej straszenia kowidem i lockdownami, to mogli by się rozmyślić.
Bodzio
6 miesięcy temu
DWÓCH NASTOLATKÓW, CZY DWOJE NASTOLATKÓW? Przemyśl zanim napiszesz.
Arapacho
6 miesięcy temu
Próba samobójcza ale udana ,odeszli do krainy wiecznych łowów
Dwojga.
6 miesięcy temu
Można zrozumieć pisownię autora, ponieważ z początku nie można było rozpoznać płci, tak byli zmasakrowani.
Sowa
6 miesięcy temu
Ja bym się nie dała namówić. Prawie zawsze znajdzie się recepta na życie tylko trzeba szukać ,,SOS,,. Nie byli przecież już tacy młodzi, swój rozum mieli a raczej powinni go mieć. Współczuję bardzo rodzicom. Do końca życia będą sobie zadawać pytanie ,,Dlaczego?,,; co zrobiliśmy nie tak?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić